Про сприяння Глобинській філії ВАТ «Полтаваобленерго» в охоронні зони повітряних ліній. Друкувати Написати листа
Четвер, 02 квітня 2009 08:06

Виконком Глобинської міської ради прохає вас сприяти Глобинській філії ВАТ «Полтаваобленерго» у виконанні Постанови за №1357 від 26.07.1999 р. «Про затвердження правил користування електричною енергією для населення» та вимог Правил утримання зелених насаджень в населених пунктах України, де відповідно до п.42 вищевказаної постанови споживач електричної енергії зобов’язаний не перешкоджати обрізуванню гілок дерев, які ростуть на території, що належить споживачу, для забезпечення відстані не менше 1 м від проводів ПЛ-0,4 кВ та відстані 2 м для ПЛ-10 кВ в охоронній зоні повітряних ліній.