1 2 3
Проект ландшафтної реконструкції вхідної зони районного будинку культури Друкувати Написати листа
Вівторок, 07 квітня 2009 19:52

Ландшафтна реконструкція

Проект ландшафтної реконструкції вхідної зони районного будинку культури по вул. Леніна в м. Глобине розроблений за замовленням Глобинської міської ради.
Будинок знаходиться в центральній частині міста Глобине по вул. Леніна на території паркової зони. Зі сходу ділянка проектування межує з територією ринку, зі сходу - з парковою зоною, на півдні до будинку культури примикає спортивна зона зі стадіоном.
Рельеф ділянки спокійний. 

Існуючий етап благоустрою вхідної зони районного будинку культури — незадовільний, існуюче планування не враховує наявності транзитних потоків пішоходів через парк.
 До будинку веде подвійна заасфальтована алея, партер якої не впорядкований та є недоглянутим газоном. Вздовж алеї спостерігаються залишки живоплоту з самшиту та алея малоцінних і мало декоративних дерев. На алеї в непоганому стані є 3 великі ялини і робінія (псевдоакація), які пропонується залишити. Пропонується також залишити одну ялину, з якої розпочинається партер. 

 
Проект пам'ятника засновнику міста Глобі Івану Яковичу Друкувати Написати листа
Понеділок, 30 березня 2009 09:28

Проект памятника Глобі І.ЯПроектом передбачається встановлення пам'ятника засновнику міста, писарю війська Запорізького І.Я.Глобі, в центральній частині міста Глобине, на примиканні вул. Гагаріна до вул. Леніна та завершення композиційного оформлення транспортної площі, до якої примикають головні фасади Православного СвятоМихайлівського Храму, будівлі районного відділу освіти та будівлі служби працевлаштування.

 

 

 

 

 

 
Пошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада