1 2 3
Я радий вітати Вас на веб-сайті виконавчого комітету Глобинської міської ради. Сподіваюся, що вас зацікавить інформація про історію і сьогодення нашого прекрасного козацького міста, яку ви зможете отримати на сторінках нашого сайту.
Глобине не просто районий центр, який  відомий не лише в області, а й далеко за її межами завдяки продукції своїх промислових підприємств. Це місто із самобутніми традиціями і культурою, місто, славне прекрасними працьовитими людьми,які завжди були і є його гордістю.
Саме завдяки своїм мешканцям Глобине живе, розбудовується, стабільно працюють підприємства, розвивається сфера торгівлі і побуту, освіта, культура і спорт.
Пишаємося ми і своїми людьми, які щорічно привозять до рідного міста найвищі нагороди з спортивних та творчих змагань. Але головним є те, що в характері міста — постійне новаторство, проторення нових шляхів у будь-яких сферах, і у економічному,і у суспільному житті. Тому і звучить Глобине на теренах нашої країни високою мажорною нотою.
 
Тривають роботи з реконструкції Друкувати Написати листа
Понеділок, 29 травня 2017 14:39

Одним з найважливіших  об’єктів, які цього року заплановано ввести до ладу, є приміщення міського ЦНАПу. Саме тут, в приміщенні по вулиці Травнева, 4,  має  розміститися Центр надання адміністративних послуг Глобинської об’єднаної територіальної громади. Тобто,  жителі міської громади  матимуть можливості  отримати всі необхідні їм довідки чи документи. Крім того, передбачається, що  замовити ці послуги можна буде  зарані по  SMS або ж через Інтернет зв’язок.

 
На порозі пора відпочинку та оздоровлення Друкувати Написати листа
Понеділок, 29 травня 2017 08:54

Літо – найжаданіша пора для дітей. Кожен матиме можливість зайнятися улюбленими справами, відкрити для себе нові й ще не бачені землі, зрештою – присвятити увесь вільний час читанню, спорту, спілкуванню з друзями тощо. Натомість для дорослих – літо чи не найвідповідальніша пора року, адже саме вони мають подбати, щоб дитячий відпочинок був змістовним, корисним і безпечним.

 
Свято останнього дзвоника Друкувати Написати листа
П'ятниця, 26 травня 2017 14:05

Ось і пролетів непомітно в радісних турботах, ритмі навчальних днів, інтелектуальних, творчих, спортивних змагань, веселих і змістовних заходів черговий навчальний рік в загальноосвітніх школах. Прийшов теплим весняним днем, буянням квітів, легеньким вітерцем і звісно що хвилюваннями, радісними посмішками і трішки  смутком тих, для кого цей рік став випускним. Адже, позаду залишатимуться рідні стіни навчальних закладів, шкільні друзі, вчителі, а попереду незвідане та  сповнене сподівань і надій на щасливу  долю, на здійснення мрій та задумів,  майбутнє.

 
Дорогі учні та випускники! Шановні вчителі та батьки учнів Глобинської громади! Друкувати Написати листа
П'ятниця, 26 травня 2017 09:08

Ось і настала мить, коли пролетів ще один шкільний рік! Для когось це рік зростання, набуття знань  і вмінь, перехід до наступного класу, а для найстарших учнів – цей рік є випускним. Тож,  для найстарших учнів сьогодні лунають   акорди символічного останнього  дзвінка,  ще  як  і свідчення того, що   вони знаходяться на порозі  дорослого самостійного життя. І це сьогоднішнє свято останнього дзвоника   для них є тим  порогом в житті,  за яким залишаються  безтурботні та щасливі роки навчання, часи спілкування з щирими друзями однокласниками, мудрими наставниками-вчителями, а попереду  чекають  – незвідані далі!

 
П'ятий випуск Пирогівського ДНЗ " Казка" Друкувати Написати листа
Четвер, 25 травня 2017 22:20

Світлого травневого дня в чарівній "Казці" дитинства    відбулося принадне дійство. Невагомі веселкові  кулькові квіти   привільно розкинулися на рожевих стінах дитячої оселі, затріпотіли добірними суцвіттями  на барвистому ганку.  Дизайнерський смак і творча майстерність     Яніни Волос,  вправність Миколи  та Лариси Верменичів,  Анастасії Маргіти, Вячеслава Гудима, Мотори Івана, Ірини Гармаш  перетворили подвір'я   малечі в  чарівну галявину добра, створену батьківською любов'ю. Одинадцять  завзятих, кмітливих, артистичних  вихованців кружляли в прощальному вальсі на майданчику рідного садочка.  Звучали величні мелодії, чудово декламували  маленькі випускники теплі слова вдячності  працівникам  дошкільного закладу,  легко рухалися в граційному танку. А найменші мешканці казкової господи повідали всім, яких гарних друзів вони проводжають в перший клас.  Кмітливого і сильного Кіріла Перебенесюка, завзяту і веселу Вікторію Чикивдю,  енергійного  та  артистичного Артема Гармаша, лагідного і  винахідливого  Владислава Волоса,  витончених  і привабливих сестричок  Анну та Анастасію Гудим,   рішучого і дотепного Єгора Верменича,  доброзичливого і щирого  Ростислава Мотору, розсудливого і допитливого Артема Маргіту,  сміливу і  привітну Анастасію Пілявську,  виваженого і спокійного Назара Сидоренка.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>Пошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада