День відкритих дверей Друкувати Написати листа
Середа, 26 квітня 2017 08:40

21 квітня 2017 року в Глобинському дошкільному навчальному закладі  № 4 «Зірочка» був проведений  День відкритих дверей з  метою забезпечення єдиних вимог наступності сімейного та суспільного виховання, активного залучення родини до участі в навчально-виховному процесі, надання психолого-педагогічної допомоги батькам у справі розвитку, виховання та навчання їх дітей, пропаганді кращого педагогічного досвіду та більш ширшого доступу до інформації про діяльність  ДНЗ.

Оголошення Друкувати Написати листа
Вівторок, 25 квітня 2017 10:12

Глобинським районним судом Полтавської області відкрите провадження №2-а/527/95/17 у справі №527/453/17 за адміністративним позовом фізичної особи-підприємця Молодчина Петра Миколайовича до Глобинської міської ради про визнання неправомірним  і скасування рішення Глобинської міської ради від 02.02.2012 року №6 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у населених пунктах Глобинської міської ради».

Працює методичне об’єднання освітян громади Друкувати Написати листа
Вівторок, 25 квітня 2017 09:27

11.04.2017 року на базі Глобинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 проведено майстер – клас «Педагогічний фестиваль», на який запрошувалися вчителі початкових класів, природничо-математичних, суспільно-гуманітарних дисциплін, заступники директорів з виховної роботи, педагоги-організатори, практичні психологи та соціальні педагоги.  Заняття проводилися по секціях.  Під час

Оголошення про конкурс Друкувати Написати листа
Вівторок, 25 квітня 2017 09:08

Глобинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника КП «Глобинське».

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища технічна, економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; загальний стаж роботи не менше 5 років, досвід управлінської діяльності бажаний, володіння діловою українською мовою.

Оголошення про проведення конкурсу Друкувати Написати листа
Вівторок, 25 квітня 2017 09:06

Виконком Глобинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва виконкому Глобинської міської ради.

Глобинці- серед призерів спортивних змагань Друкувати Написати листа
П'ятниця, 21 квітня 2017 14:01

7 квітня в день Всесвітнього Дня здоров’я  на базі Глобинської ЗОШ №5 відбулась XVII районна спартакіада серед працівників загальноосвітніх навчальних закладів.  У турнірі  взяли участь 264 гравці з 22 навчальних закладів. Вона стала рекордною за кількістю навчальних закладів та учасників змагань..  Програма спартакіади складалася із 6 видів спорту: волейболу, настільного тенісу, легкої атлетики, шахів, шашок та гирьового спорту. Згідно з положенням змагання відбувалися за особисто-командним заліком.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL