Відродження української духовності Друкувати Написати листа
П'ятниця, 24 березня 2017 15:07

Символічно, що в усі часи свідченням значимості та державності українського люду було наявність свого церковного начала. Знана в усій Європі,  могутня  українська держава Київська Русь, колиска православ’я на Сході Європі,  мала свою автокефальну церкву. Це вже пізніше  різноплемінні нащадки  народів східної півночі, асимілюванні  300-річним татарським ігом,    підступно та злодійськи відберуть в українського народу церковний патріархат та перенесуть його центр до Московії.

Жителі с. Бориси зустрілись з керівником громади Друкувати Написати листа
П'ятниця, 24 березня 2017 10:07

23 березня 2017 року жителі с. Бориси зустрілись з керівником Глобинської територіальної об’єднаної громади Станіславом Джусем. Під час зустрічі міський голова прозвітував про соціально-економічний розвиток Глобинської громади в 2016 році, плани та перспективи розвитку  на 2017 рік та відповів на численні запитання жителів учасників зустрічі.

Обмеження руху по автодорозі в Полтавській області Друкувати Написати листа
П'ятниця, 24 березня 2017 09:27

До відома водіїв   вантажних автотранспортних засобів

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Полтавській області Державного агентства автомобільних доріг (Укравтодор) у зв’язку зі значним руйнуванням дорожнього покриття на автодорозі Т-17-07 Мала Рублівка – Полтава вводиться обмеження руху для транзитного вантажного транспорту, загальна маса якого перевищує 10 тонн. Обмеження діє  на ділянці від 0 до 32-го кілометру або від перехрещення з автодорогами Н-12 Суми-Полтава та Т-17-02 /Суми-Полтава/-Краснокутськ-Богодухів до перехрещення з автодорогою Т-17-32 Руновщина-Черкасівка-/М-03/. Зазначене обмеження буде знято після проведення аварійно-відновлювальних робіт.

Первоцвіт – 2017 Друкувати Написати листа
Четвер, 23 березня 2017 16:47

Щороку у весняний період  року триває масова торгівля  ранньоквітучими видами роздолин, в тому числі і тими, що занесені до Червоної книги України, які є рідкісними та перебувають під загрозою зникнення. Висока декоративність та ранній термін цвітіння таких видів рослин  як підсніжник  складчастий, білоцвіт весняний, цикламен Кузнєцова, шафран Гейфелів, шафран кримський, шафран весняний та інші призводить до того, що збут цих рослин  виходить далеко за межі ареалу  їх зростання. Ці об’єкти рослинного світу вивозять у великі міста України, Словаччини, Угорщини та Росії. Масове збирання  ранньоквітучих видів рослин  призводить до знищення популяцій їх окремих  видів.

Березневий виконком Глобинської міської ради: коротко про основне Друкувати Написати листа
Четвер, 23 березня 2017 16:18

22 березня 2017 року в залі засідань Глобинської міської ради, під головуванням міського голови Станіслава Джуся,  відбулося  чергове засідання виконкому,   на якому було розглянуто 25 різних питань.

Одним з перших було розглянуто питання щодо виконання плану соціально-економічного розвитку Глобинської об’єднаної територіальної громади. По даному питанню доповідав начальник відділу соціально-економічного розвитку та інвестицій міськвиконкому Володимир Бондарь. Основний висновок минулого року – вдалося досягнути окремих позитивних моментів в розвитку громади – продовжувалося будівництво вуличного освітлення ( за минулий рік було збудовано та реконструйовано

Четвер, 23 березня 2017 16:03

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>