Використання електронних освітніх ресурсів на уроці Друкувати Написати листа
Четвер, 16 листопада 2017 15:03

Впровадження та використання новітніх технологій в закладах освіти сьогодні активно обговорюється вчителями та методистами. Нині досліджується питання ефективності інтерактивних мультимедійних технологій. Тому на базі Глобинської гімназії №1  ім. В.Є. Курченка  Глобинського району Полтавської області було проведено навчальне засідання спільноти вчителів-новаторів SmartKids ( для вчителів перших класів за програмою «Розумники» (Smart Kids)).

Проведення заняття з основ надання невідкладної медичної допомоги Друкувати Написати листа
Четвер, 16 листопада 2017 09:26

В рамках інформування населення щодо основ медичних знань, сектором охорони здоров’я  міськвиконкому в Глобинській громаді проводяться  відповідні заходи. Так, 14 листопада 2017 року в приміщенні відділу освіти міськвиконкому  проведено лекцію-інструктаж  щодо надання першої медичної допомоги  у випадках настання нещасних випадків (травми, відкриті та закриті переломи, струси головного мозку, забої, вивихи та інше) або ж гострих хворобливих проявів  (епілептичний напад, гіперглікемія та інших).

Асоціація міст України на захисті інтересів місцевих громад Друкувати Написати листа
Четвер, 16 листопада 2017 08:42

14 листопада 2017 року Глобинський міський голова Станіслав Джусь брав участь в роботі Загальних  Зборів Асоціації міст України.  Всього на форум прибуло майже 300 представників органів місцевого самоврядування. Участь в роботі Зборів також брали Прем’єр -Міністр України Володимир  Гройсман,  народні депутати України Оксана Продан, Дмитро Андрієвський, Дмитро Білоцерковець, Юрій Бублик; члени Уряду: Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, Міністр фінансів Олександр Данилюк, Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, Міністр соціальної політики Андрій Рева, Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко.

В дитячому садку буде затишніше і тепліше Друкувати Написати листа
Середа, 15 листопада 2017 10:46

Заходи з енергозбереження – одні з головних напрямків,  яких дотримується керівництво Глобинської міської ради.  Саме їх втіленню в життя   приділяється постійна увага. В першу чергу це стосується навчальних закладів громади, ФАПів і амбулаторій, адміністративних приміщень. Одним з перших кроків в цьому напрямку була заміна дерев’яних віконних рам на сучасні енергозберігаючі. Наступний  етап – утеплення  горищ, стін, підлог та фундаментів приміщень, капітальні ремонти систем опалення.

Ремонт тротуарної доріжки Друкувати Написати листа
Вівторок, 14 листопада 2017 16:49

Жителям   міста, що проживають в, так званому,  мікрорайоні «Зарічки», однією з гострих та актуальних проблем кожного року,  в сезон бурякова ріння,  постає  пішохідний прохід з цієї частини міста на протилежний берег річки  Сухий Омельник – до заводської території Глобине. Адже, під час опадів  вантажним транспортом,  що доставляє сировину до цукрового заводу,   на проїзну частину вулиці за колесами навозиться чимало грязі, яка часто перетворюється в суцільне місиво.  Не рятувала  ситуації і розміщена поряд з проїзною частиною,   вздовж земляної греблі,  і пішохідна тротуарна доріжка, яка теж потерпала від бруду та грязі, що потрапляв до неї з проїзної частини дороги.

Вивчення досвіду розбудови польських громад Друкувати Написати листа
Понеділок, 13 листопада 2017 14:09

10-11 листопада 201 року  в  Глобинській  громаді в рамках проекту "Сучасні управлінські компетенції у об'єднаних громадах", який реалізується Фундацією менеджерських ініціатив ( м.Люблін, Республіка Польща),  перебували   експерти  з Польщі та Полтавського відокремленого підрозділу центру розвитку місцевого самоврядування на чолі з директором Іриною Балибіною.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL