1 2 3
Рятувальники отримали нове сучасне обладнання Друкувати Написати листа
П'ятниця, 22 грудня 2017 13:42

21 грудня 2017 року у залі засідань Глобинської міської ради відбулося урочисте вручення вогнеборцям нового сучасного аварійно-рятувального обладнання та технічного спорядж ення. Захід проходив за участі міського голови Станіслава Джуся, Першого заступника начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олега Горбенка, начальника Глобинського районного відділу управління МНС України в Полтавській області Віктора Захарчука та працівників відділу, керівництва та працівників Комунальної організації «Глобинська місцева пожежна охорона», спеціалістів виконавчого комітету Глобинської міської ради.

Перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олег Горбенко вручив вогнеборцям місцевої пожежної охорони 5 дихальних апаратів на стиснутому повітрі, 12 панорамних масок, службовий автомобіль підвищеної прохідності ВАЗ 21214 «Нива», бензорізак та пожежні рукава. Подякував міському голові Станіславу Джусю та депутатському корпусу за підтримку рятувальників. Адже, слід зазначити, що отримані апарати на стиснутому повітрі та панорамні маски, які призначені для захисту під час роботи у непридатному для дихання середовищі та в задимлених приміщеннях, бензорізак та пожежні рукава були придбані за кошти Глобинської міської ради. Водночас наголосив, що завдяки новому обладнанню вогнеборці зможуть більш ефективно виконувати завдання – ліквідовувати наслідки надзвичайний подій та рятувати постраждалих, що є черговиим практичним прикладом позитивної співпраці місцевих органів влади та ДСНС.

alt

alt

alt

alt

alt

 Глобинський міський голова Станіслав Джусь, перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олег Горбенко, начальник Глобинського районного відділу управління МНС України в Полтавській області Віктор Захарчук та працівники рятувальних служб і міськвиконкому під час зустрічі та передачі сучасного аварійно-рятувального обладнання та технічного спорядження, придбаного за кошти міського бюджету 

 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада