Список депутатів Глобинської міської обєднаної громади І скликання
1 2 3
Список депутатів Глобинської міської обєднаної громади І скликання Друкувати Написати листа

Територіальний виборчий округ № 01(с.Опришки, с.Марїне,  с.Битакове Озеро)

ВАСЕНКО ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Територіальний виборчий округ № 02 (с.Жуки, с. Жорняки,  с.Коломицівка, с.Павлівка,  с.Новоселівка)

ГОРОБЕЦЬ ІВАН МИКОЛАЙОВИЧ

Територіальний виборчий округ № 03 (с.Пироги)

КОТЛЯР ОЛЕКСІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ

Територіальний виборчий округ № 04 (с.Яроші, частина с. Пироги)

ЖИЛІН ТАРАС ПЕТРОВИЧ

Територіальний виборчий округ № 05 (с.Бабичівка, с. Набережна)

ЗБИРАНИК ТИМУР АНАТОЛІЙОВИЧ

Територіальний виборчий округ № 06 (с.Устимівка, с.Новобудова)

КІР’ЯН ВІКТОР МИХАЙЛОВИЧ

Територіальний виборчий округ № 07 (с.Бориси)

БЕЗШТАНЬКО ЛЮДМИЛА МИХАЙЛІВНА

БЕЗШТАНЬКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ

Територіальний виборчий округ № 08 (с.Шепелівка, с. Черевані)

ПЕТРИЧЕНКО ВАЛЕНТИНА АНАТОЛІЇВНА

Територіальний виборчий округ № 09 (с. Кордубанове, с. Старий Хутір, с. Кордубанове)

КОЗОРІЗ АНАТОЛІЙ СТЕПАНОВИЧ

Територіальний виборчий округ № 10 (с. Семимогили, м. Глобине –частина вулиці Полтавський шлях (колишня –Кірова), вулиці Ціолковського, Коцюбинського, Гоголя, Привітна (колишня –Ватутіна), Східно-Кільцева, пр.Тихий)

ХАКІМОВ ІБРАГІМ ХОЛЬМАХМАДОВИЧ

Територіальний виборчий округ №11 (м.Глобине вулиці Бубнарівська (колишня 40-річчя Жовтня), Б.Хмельницького, Степова, Курченка, Полтавська, Льва Толстого, провулки Степовий, Б.Хмельницького, Берегова (колишня -Плеханова)

САВЧЕНКО ВІКТОРІЯ ГРИГОРІВНА

Територіальний виборчий округ № 12 (м. Глобине, вулиці Паризької Комуни, Єсеніна, Шкільна, Шевченка, Разіна, частина Полтавський шлях (колишня –Кірова), Гагаріна, провулки Паризької комуни, Матросова, Плиски (колишній – Боженка), Східний (колишній- Кірова), Гагаріна, тупік Гагаріна)

ВЕДМІДЬ ВАЛЕРІЙ ГЕННАДІЙОВИЧ

Територіальний виборчий округ № 13 (м. Глобине, вулиці Панаса Мирного, Остапа Вишні, Рєпіна, Лялі Убийвовк, Лесі Українки, Лазо, Козацька,  Лермонтова, Н.Левицького, Промкооперації, Глоби, Південно-Кільцева, провулки Лялі Убийвовк та Остапа Вишні, с. Новодорожнє)

ПОЛОНСЬКИЙ ІГОР СТАНІСЛАВОВИЧ

Територіальний виборчий округ № 14 (м.Глобине, вулиці  Центральна ( колишня – Леніна)  (з №223 по №421 та Шкільний Бульвар)

КУЛИК СЕРГІЙ ГРИГОРОВИЧ

Територіальний виборчий округ № 15 (м. Глобине, вулиці Пушкіна, Весняна, Квіткова (колишня - Дімітрова, Травнева ( колишня -Першого Травня), Жовтнева, Сонячна (колишня – Петровського), провулок Шкільний, тупік Садовий, залізнична будка 252 км)

БУГАЄЦЬ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ

Територіальний виборчий округ № 16 (м. Глобине, вулиці Леніна з №154 по №218, Четверікова, Мічуріна з №34 по №178, вулиця Садова з №92 по №178, провулки Садовий, Лікарняний, тупіки Лікарняний та Південно-Кільцевий)

ЛАЗАРЕНКО СВІТЛАНА ВІТАЛІЇВНА

Територіальний виборчий округ № 17 (м. Глобине, вулиці Космонавтів, Молодіжна, вулиця Набережна з №39 по №151, провулок Набережний)

ГРИЩЕНКО ОЛЕКСАНДР ЛЕОНІДОВИЧ

Територіальний виборчий округ № 18 (м. Глобине, вулиці Приглєбова, Кооперативна, Зоряна (колишня – Піонерська),  Центральна ( колишня –Леніна) з №151 по №221/16, Садова з №1 по №52, провулок Молодіжний)

КОВШ ГРИГОРІЙ ПАВЛОВИЧ

Територіальний виборчий округ № 19 (м. Глобине, вулиці Рогоового (колишня –Пархоменка), Українська ( колишня – Щорса), Принасипна, Центральна (колишня – Леніна)  з №60 по №152, провулки Принасипний, Дружній (колишній –Пархоменка), Український (колишній – Щорса), тупік Принасипний)

КОШЕЛЕНКО ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Територіальний виборчий округ № 20 (м. Глобине, вулиці Котляревського, Тімірязєва, Центральна (колишня –Леніна) з №2 по №54 (парні номера), Білозірна (колишня –Політвідділу) з №3 по №25, Юності (колишня –Комсомольська), провулки Котляревського, Тімірязєва, Юності (колишній -Комсомольский, тупік Елеваторний, залізнична будка 251)

Територіальний виборчий округ №21 (м. Глобине, вулиці Центральна (колишня –Леніна) з №1 по №55 (непарні номера), Героїв Краснодону, Павлика, Скиби, Європейська (колишня –Фрунзе),  Шумейка (колишня – Островського), Промислова (колишня –Воровського), провулок Яблуневий (колишній Лихачова), залізнична  будка 245 км.)

МАЦАК ЮРІЙ ІВАНОВИЧ

Територіальний виборчий округ № 22 (м.Глобине, вулиці Зигіна, Чкалова, Зої Космодемянської, Лисенка, Привокзальна (колишня –Воскова), Білозірна (колишня –Політвідділу) з №4-а по №28, Набережна з №1 по №44/2, провулки Новий, Чкалова, тупики Космодемянської, Залізничників, Лисенка, 2-гий тупик Лисенка, Чкалова)

БІЛОУС МИКОЛА ІВАНОВИЧ

Територіальний виборчий округ № 23 (м. Глобине, вулиці Ударників, Заводська, Вишнева, Зарічна, Чайковського, Армійська (колишня –Червоноармійська), провулки Грабовського, Робочий, тупік Робочий)

КЛІМОВ ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ

Територіальний виборчий округ № 24 (м. Глобине, вулиці Короленка, Героїв Чорнобиля (колишня -50-років Жовтня), Базарна, Польова, Дружби народів, Горького, Кожедуба (колишня –Дзержинського), Маяковського, Челюскіна, провулки Базарний, Франка, Інкубаторний, Челюскіна, Технічний Дєжнєва, Ломоносова, тупіки Челюскіна, Медовий (колишній –Дзержинського), Маяковського, І-ий і 2-й Горького)

КУЧУГУРА ЗОЯ ІВАНІВНА

Територіальний виборчий округ № 25 (м. Глобине, вулиці Володимирівська (колишня - Карла Маркса), Корольова (колишня – Свердлова) з №2 по №93, Калинова (колишня- Калініна), Миру, провулки Тобілевича, Радгоспний, Залізнична будка №249 км.)

МОГИЛА СЕРГІЙ ПЕТРОВИЧ

Територіальний виборчий округ № 26 (м. Глобине, вулиці Корольова (колишня – Свердлова)  з №96 по №121, Української Армії (колишня -Радянської Армії), Чайкіної, Зелена, Богуна, Кошового, Мелодійна (колишня- Тельмана), Раїси Кириченко (колишня- Р.Люксембург), Лобановського (колишня – Чапаєва) , Аграрна (колишня –Радгоспна), Дніпровська (колишня) Енгельса, Флотська (колишня- Червонофлотська), тупіки  І-ий і 2-ий Маяковського, 2-ий Інкубаторний, Автопарківський, Інтернатний)

ХАРЧЕНКО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:



Пошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада