1 2 3
Затверджено бюджет громади на 2018 рік Друкувати Написати листа
П'ятниця, 22 грудня 2017 08:18

21 грудня відбулася чергова, остання у 2017 році, сесія Глобинської міської ради. Найважливіші питання, які розглядали міські депутати цього дня, це – затвердження Плану соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади та бюджету Глобинської міської ради на 2018 рік. Головував на засіданні Глобинський міський голова Станіслав Джусь. Депутати з усією відповідальністю віднеслися до розгляду питань порядку денного сесії.

У Плані соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади на 2018 рік основними цілям та завданнями депутати визначили інвестиції в інфраструктуру громади та підвищення якості життя людей; піклування про навколишнє середовище; всебічний розвиток сільських територій; підтримка добрих відносин та забезпечення умов для розвитку місцевого бізнесу; використання природного потенціалу, історико-культурної спадщини загалом та козацьких традицій зокрема для розвитку туризму та популяризації громади (детальніше тут).
Особливу увагу міські депутати приділили розгляду бюджету Глобинської міської ради на 2018 рік. Після жвавого обговорення, міський бюджет було затверджено. Обсяг доходів бюджету Глобинської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік планується в розмірі 169 481 615,00 грн.
У 2018 році із Державного бюджету передбачені надходження до міського бюджету на освіту – 26 680 500,00 грн., медицину - 11 542 200,00 грн., а також, додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я – 2 996 100,00грн.
Із обласного бюджету у 2018 році міський бюджет отримає кошти на придбання обладнання для харчоблоку опорного навчального закладу освіти, на умовах співфінансування з місцевого бюджету у розмірі не менше 50%, – 98 775,00 грн.; на відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми – 145 505,00 грн.
Цього дня депутати затвердили Програму національно-патріотичного виховання дітей і молоді на 2018-2020 роки, внесли ряд змін до міської Програм «Соціальний захист» на 2016-2020 роки», Комплексної міської Програми «Житло» на 2017-2020 роки» та розглянули ряд інших питань, прийняли відповідні рішення.

alt

alt 


 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада