Проект ландшафтної реконструкції вхідної зони районного будинку культури |
Вівторок, 07 квітня 2009 19:52 |
1. ЗАГАЛЬНІ ДАНІ Проект ландшафтної реконструкції вхідної зони районного будинку культури по вул. Леніна в м. Глобине розроблений за замовленням Глобинської міської ради. 2. ІСНУЮЧИЙ СТАН БЛАГОУСТРОЮ І ОЗЕЛЕНЕННЯ ВХІДНОЇ ЗОНИ Існуючий етап благоустрою вхідної зони районного будинку культури — незадовільний, існуюче планування не враховує наявності транзитних потоків пішоходів через парк. Генеральний план реконструкції вхідної зони розроблений відповідно до ДВН 360-92.** Основні планувальні рішення генплану прийняті відповідно до завдання на планування й обумовлені наступними факторами: На території ділянки проектування організується партер з подвійною алеєю та майданчиками для розміщення лав. Партер представляє з себе модульний квітник з п"ятьох елементів. Центральний елемент виконується у формі круглого фонтану, інші - це квадратні квітники. Фонтан в центрі партеру виконується в пейзажному стилі, імітуючи природні гейзери з галькою, камінням й рослинністю по периметру кола. Тема гірського ландшафту підтримується й на середніх квітниках (квітники № 1) , які проектуються у вигляді каменистого саду. Основу їх формування становлять композиції з каміння й гальки, а також рослинність. Квітники № 1 виконуються як хвойний сад з використанням вічнозелених рослин.
Перед першим квітником від тротуару вулиці організується майданчик з метою проведення новорічних свят, оскільки існуюча велика ялина залишається і може використовуватися як головна новорічна ялинка міста. Генпланом вхідної зони також передбачено проектування діагональних алей, які пов’язують будинок культури з прилеглими ділянками й враховують вже уторовані мешканцями міста пішохідні доріжки. 4. ВЕРТИКАЛЬНЕ ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ Відвід поверхневих вод з тротуарів запроектований на існуючий рельєф прилягаючої території. Для запобігання проїзду машин на територію вхідної зони її рівень підіймається, від тротуару вулиці викопуються 3 ступені підйому на партер. 5. ДЕНДРОПРОЕКТ ТЕРИТОРІЇ Партер підкреслюється запроектованою алеєю з ялин колючих сріблястої або блакитної ої форми, на початку партеру по обидва боки від алей виконуються групи з 3 слив Писарда (пурпурове листя) та вільний живопліт і групи зі спіреї Ван-Гутта.Озеленення партеру виконується в пейзажному стилі вільними посадками. На квітниках представлений асортимент з вічнозелених рослин та багаторічників.
Кольорова композиція партеру підтримується на протязі всього вегетаційного періоду завдяки використанню декоративно листяних рослин – стахіс, гейхера, седум, барбарис Тунберга ( пурпурна форма) та хвойних рослин - різновидів ялівця, ялини гірської. Підкреслюється необхідність використання карликових форм рослин. Квітники № 2 - яскраві за кольоровою композицією, а квітники № 1 - вирішуються в стриманій гаммі, бо використовуються лише ялівець горизонтальний або козацький та ялина.
Для забезпечення колірної композиції на весь вегетаційний період на квітниках передбачається восени посадка тюльпанів. |
Додати коментар
Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.
Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.
В коментарях категорично заборонено:
1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)
Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.
Comments
Выглядит все довольно прилично- сколько же эта красота стоит?
Стрічка RSS коментарів цього запису.