Роботи завершено Друкувати Написати листа
Середа, 26 жовтня 2016 07:47

В центрі міста Глобине завершено роботи з капітального ремонту тротуарів  по вулиці Центральній.  Тепер  жителі міста і його гості зможуть користуватися набагато кращими тротуарними доріжками ніж були до цього.

«Взагалі ми в цьому році зробили чимало, щоб відремонтувати, а то і буквально відкопати від шарів ґрунту тротуари в нашому місті Глобине, - говорить заступник міського голови Олександр Артюшенко, - в першу чергу мова йде про тротуари по вулиці Героїв Краснодону, Привокзальній  та Першотравневій. Тепер ті, хто проходить по цих вулицях мають змогу набагато безпечніше себе почувати, адже є можливість користуватися тротуарною доріжко. Відремонтовано частину тротуарів по вулиці  Володимирській, та на розі Володимирської і Дніпровської. Зараз проводяться роботи з ремонту найбільш пошкодженої ділянки тротуару по вулиці Володимирській від супермаркету «Оптовичок» до автостанції «Глобине». А,  взагалі, то ця ділянка  тротуару наступного року планується капітальним ремонтом з благоустроєм прилеглої території. Адже, по цьому тротуару здійснюється інтенсивний рух пасажирів. Враховуючи розташування тут автостанції, поряд залізничного вокзалу то ця частина міста є своєрідною візиткою нашого Глобине тож і вигляд вона повинна мати відповідний.

На сьогодні одним із проблемних місць є прохід  пішоходів по вулиці Бубнарівській:  від перехрестя з вулицею Гагаріна і по греблі через річку Сухий Омельник до перехрестя з вулицею Богдана Хмельницького. Ця проблема нам відома, адже, тут доводиться проходити дітям та дорослим, а найбільш небезпечним цей відрізок шляху стає в осінню пору, коли темніє рано, а рух вантажного транспорту, який перевозить сільськогосподарську сировину до переробних підприємств нашого міста зростає. І хоч зараз ця частина дороги має вуличне освітлення – це не вирішує проблеми безпеки пішохідного руху. Тож, в планах на наступний рік будівництво по одній із обочин греблі   тротуарної доріжки. Є в планах на наступний рік   ремонт тротуарних доріжок по вулиці Центральній від перехрестя  із Шкільним Бульваром і в напрямку до перехрестя з вулицями Лялі Убийвовк та Південно-Кільцевої. Це теж має забезпечити безпеку руху пішоходів, і, зрозуміло, що в першу чергу школярів, які зараз змушені йти, як правило, по обочині проїзної частини вулиці Центральної. Наша робота щодо проведення ремонту та будівництва тротуарів в населених пунктах Глобинської громади перш за все спрямована на те, щоб зробити зручності для пішоходів та забезпечити їх безпеку. І ці завдання будуть пріоритетними і в майбутньому».

Такий стан тротуар по вулиці Центральній в м. Глобине мав на початок робіт з його капітального ремонту

Вигляд частини тротуарної доріжки по вулиці Центральній на момент початку робіт з її капітального ремонту

І такий стан має зараз, після закінчення робіт з капітального ремонту тротуару

Під час  робочої наради керівництва міської ради, комунального підприємства міста та власників комунікаційних засобів з метою узгодження проведення робіт з капітального ремонту тротуару та благоустрою прилеглої території  безпосердньо на місці

І такий вигляд ця територія має зараз після проведення капітального ремонту тротуару

Окремі фрагменти ділянок тротуару  по вулиці Центральній в м. Глобине після проведення їх капітального ремонту

0 #1 Олександр Середа, 26 жовтня 2016
А ще ремонту потребує ділянка тротуару по вул.Володимирівські й від автостанції до перехрестя вул.Челюскіна, яка має багато пошкоджень, та після дощу тротуар перетворюється на "водний ставок", і люди змушені обходити його по дорозі для автотранспорту.
Цитувати