Коли роботи в самому розпалі Друкувати Написати листа
Середа, 30 листопада 2016 13:49

Тільки з  початком навчального року загальноосвітні заклади громади перейшли до управління Глобинської міської ради, тож багато з того, що можна було зробити влітку для ремонту шкільних приміщень, звісно, що не могло бути зроблено. Два найбільших навчальні заклади громади – Глобинська гімназія №1 та Глобинська ЗОШ І-ІІІ ступенів  №5  розміщуються в найбільших в громаді за  площею приміщеннях. Тож,  на їх опалення в зимовий період потрібно нести великі затрати на енергоносії. А коли ми вже громада,  яка сама  управляє  своїм майном та фінансами,  то потрібно,  як справжнім господарям рахувати кожну копійку, щоб витрачати її економно та по-господарськи. А як це можна зробити, якщо віконні дерев’яні блоки в

цих навчальних закладах давно вже своє «відслужили», а в спортзалах здавалось що вже і від вітру хитались? Як тут економити на енергоносіях, якщо ці вікна не втримують тепла в приміщеннях? А школярам, для того щоб вони навчались і при цьому не мерзли і не хворіли,  потрібно тепло. Тож, вже цього року міські депутати та керівництво громади вирішили виділити кошти на заміну віконних блоків  в цих навчальних закладах. Вже декілька днів   ведуться роботи по заміні вікон  в Глобинській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів №5. Тут   станом на останній день листопада вже замінено більше сотні вікон. Зараз тривають роботи із заміни віконних блоків в спортивному залі школи. Крім естетичного сучасного вигляду, якого набуває приміщення школи в даний час – головне, що такі заходи зроблять приміщення теплішим, а отже і менш енергозатратним.

«Наступного року, - говорить заступник  Глобинського  міського голови Галина Токаренко, - плануємо провести тут, в першу чергу,  капітальний ремонт опалювальної системи, утеплення стін, встановити душові  кабінки перед спортзалом, критий майданчик біля приміщення школи для загальношкільних заходів».

Тож,  такі перспективи в освітній галузі громади  не можуть не радувати. Адже вони обіцяють суттєво змінити стан справ в освіті на краще.

30 листопада 2016 року роботи із заміни віконних блоків в Глобинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 проводилися в спортивному залі навчального закладу

Одночасно інша група будівельників роблять відкоси та оштукатурення поверхень біля віконних блоків шкільного приміщення

Нові дверні блоки встановлені в шкільному коридорі

Директор Глобинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Світлана Романенко, заступник директора школи з господарської частини Зінаїда Лисенко та  заступник Глобинського міського голови  Галина Токаренко обговорють стан проведення  будівельних робіт та проблемні питання,  які потребують негайного вирішення