1 2 3
Львівське сміття дісталось Глобине? Друкувати Написати листа
Понеділок, 20 лютого 2017 15:28

Відомо, що пригоди львівського сміття,  після закриття міського сміттєзвалища   внаслідок страшної трагедії в Грибовичах, що на Львівщині ,   зараз розпочалися по всій Україні.

А тепер схоже на те, що воно дісталося і нашого міста. Вночі минулого вихідного дня аж п’ять великовантажних автомобілів-сміттєвозів зі Львова дісталися сміттєзвалища, що в околицях міста Глобине. А далі - детективні  пригоди. Працівникам Глобинської поліції вдалося затримати водіїв та вантажіівки, але вже без вантажу.

Прибувши в понеділок зранку на міське смітттєзвалище працівники відділу розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міськвиконкому  виявили гори свіжого сміття та свідчення того,  що воно має «львівські корені».

Як все було насправді має з’ясувати перевірка. Але це трішки,  скажімо так,  нечесно, великому місту звалювати свої проблеми на нашу громаду. Ми й так маємо чимало проблем та клопоту, щоб довести до пуття те, що маємо. Сьогодні,  як ніколи,  актуально стоїть необхідність впорядкувати власне сміттєзвалище, щоб воно менше псувала життя навколишнім жителям, а ще й вирішувати чужі проблеми, звісно, що ми не спроможні. Тож, надіємось, що більше таких прикрих непорозумінь не буде.

alt

Свіжі кучі сміття на міському сміттєзвалищі

alt

І таких львівських свідчень, явно не глобинської прописки сміття,   в свіжозявлених кучах  - чимало... 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада