Весняні сюрпризи лютого місяця Друкувати Написати листа
П'ятниця, 24 лютого 2017 10:44

Цьогорічна зима  незвична своїми  значними снігопадами, які приготували неприємні сюрпризи для жителів  населених пунктів нашої громади. Спочатку доводилося долати ті труднощі, які спричинили снігопади для вулиць та доріг, пішохідних доріжок і громадських місць – спочатку від їх очищення від снігу, потім від обмерзання та обледеніння  притоптаного та прикатаного автомобілями снігу,   а з настанням теплих днів і від різкого танення снігового покрову. Комунальникам міста доводилося проводити заходи з водовідведення  з тротуарних доріжок та проїзних частин в центрі та інших частинах міста. Проблемою стало

і те, що   великі  пагорби снігу вздовж тротуарних доріжок не давали сходити воді з пішохідних доріжок, а сніг, що розтавав навпаки намагався стікати на вільне місце, яким і виявилися самі пішохідні доріжки.

Весна на Центральній вулиці

Та найбільше стали потерпати ті жителі громади, подвір’я яких стали підтоплювати талі води. Свого  роду  потоп  довелося пережити і родині Гур в місті Глобине, які проживають по вулиці Степовій. Талі води що стікають з полів по низинах  до річки Сухий Омельник  підтопили сад, господарські будівлі. «Навіть собаку довелося рятувати із його звичного місця, адже його «будинок» - будку наполовину затопило водою, - говорить  господар постраждалого подвір’я Юрій Гура, - щоб якось поправити становище, довелося терміново розчищати трубу, яка закладена під проїзною частиною вулиці, адже вона була закидана снігом та обмерзлим людом. Тож, довелося   добряче попрацювати, щоб збільшити об’єм води, яка по ній змогла б проходити. Сьогодні, 24 лютого 2017 року, вода вже трішки почала сходити а 22-23 лютого був час пік, коли вода ввесь час тільки прибувала та підтоплювала».

Талі води, що йдуть з полів підтопили не лише огород, сад та   подвіря  родини Гур але й  частину проїзної частини вулиці

Постраждалий господар Юрій Гура та заступник Глобинського міського голови Олександр Артюшенко обговорюють ситуацію  з підтопленням, що виникла   в звязку з потеплінням

Безпосередньо на місце стихійного підтоплення, дізнавшись про таку проблему  в нашому місті 24 лютого 2017 року  прибув заступник міського голови Олександр Артюшенко, який зустрівшись з власником домогосподарства обговорив з ним ситуацію, що склалася та необхідність додаткових заходів по ліквідації підтоплення. Адже, раніше  працівники  пожежної частини міста вже надавали допомогу жителям сусідніх населених пунктів в ліквідації підтоплення їх житлових будинків.

New layer...