Успішні виступи юних акторів з Глобинської громади Друкувати Написати листа
Понеділок, 20 березня 2017 10:01

З метою виявлення і підтримки талановитих дітей, сприяння їх творчим здібностям, забезпечення змістовного дозвілля учнівської молоді 01.03.2017 року в актовому залі Глобинської гімназії №1 було проведено районний огляд-конкурс театральних колективів загальноосвітніх закладів Глобинського  району. Участь прийняли 18 навчальних закладів, серед них  і  школи  Глобинської міської ради, а саме: Глобинська гімназія №1, Глобинська ЗОШ I-II ст.. №4, Глобинська ЗОШ I-III ст.. №5, Бабичівська ЗОШ  I-III ст., Опришківська ЗОШ  I-III ст. Театральні колективи цих шкіл належно підготувалися до виступу, але високу виконавську майстерність, правильний вибір репертуару, високу сценічну культуру продемонстрували вихованці Глобинської гімназії №1,  які  й вибороли  I – місце у старшій віковій категорії,  у молодшій віковій категорії вихованці Бабичівської  ЗОШ  I-III ст. отримали  II  місце, а учасники театрального дійства  Глобинської  ЗОШ I-III ст.  №5 -  III  місце.

За акторську майстерність в старшій віковій групі в номінації «краща чоловіча роль першого плану» нагороджений Віталій Шаповал, учень Бабичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, в номінації «за кращу жіночу роль другого плану» - Лобода Дарина, учениця Глобинської гімназії № 1. Серед молодших учасників в номінації «краща чоловіча роль другого плану»  нагороджений Михайло Зурнаджі, учень Глобинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5. За кращу режисерську роботу  нагороджено керівника театрального колективу «Джерела» Глобинської гімназії  № 1 Шаповал Н.А. За популяризацію театрального мистецтва серед учнівської молоді, виявлення і підтримку талановитих учнів відзначено вчителів Шаповал Н.А. (Глобинська гімназія     № 1) , Ричку В.О. ( Бабичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)  та Феденка О.О.  ( Глобинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5)