Затверджено зупинки міських маршрутів Друкувати Написати листа
П'ятниця, 21 квітня 2017 08:40

В зв’язку з достроковим припиненням  міським  перевізником –ТОВ «Агентство розвитку міста» з м. Кременчука  пасажирських перевезень в нашому місті   на автобусних маршрутах №2, 4, 5, 7 загального користування  постало питання про проведення нового конкурсу.

Для цього необхідно підготовити конкурсну  документацію та   оновити паспорти маршрутів і графіки руху  на території Глобинської міської ради.  Одне із таких завдань вирішувалось під час проведення засідання міськвиконкому 20 квітня 2017 року. Саме цього дня на розгляд винесено було питання щодо затвердження зупинок громадського транспорту на міських маршрутах, які мають бути включені в паспорти маршрутів для проведення конкурсу на визначення нового перевізника.

При цьому було враховано  наявну практику з перевезень  щодо  визначення місць зупинок громадського транспорту  та зміни щодо їх назв з врахуванням  сучасних вимог законодавства по декомунізації, змін назв вулиць та історично сформованих назв місцевості. Членами виконкому були затверджені наступні зупинки громадського транспорту в місті Глобине та їх  назви, частина з яких оновлена:

Маршрут №1 :

- Державності