1 2 3
Глобинці- серед призерів спортивних змагань Друкувати Написати листа
П'ятниця, 21 квітня 2017 14:01

7 квітня в день Всесвітнього Дня здоров’я  на базі Глобинської ЗОШ №5 відбулась XVII районна спартакіада серед працівників загальноосвітніх навчальних закладів.  У турнірі  взяли участь 264 гравці з 22 навчальних закладів. Вона стала рекордною за кількістю навчальних закладів та учасників змагань..  Програма спартакіади складалася із 6 видів спорту: волейболу, настільного тенісу, легкої атлетики, шахів, шашок та гирьового спорту. Згідно з положенням змагання відбувалися за особисто-командним заліком.

Зі словами привітання до учасників змагань звернулися голова райкому профспілки працівників освіти і науки Любов Качмар та начальник відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської райдержадміністрації Сергій Кулик. Від Глобинської громади учасників змагань вітали   начальник відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради Олександр Іванченко, учитель фізкультури, ветеран спорту, активний учасник спортивного руху району  Віталій Суховієнко.
Головним суддею змагань був учитель Градизької гімназії ім..О. Білаша, керівник  районного методоб’єднання учителів фізкультури Валерій Білявський, секретарем змагань- учитель фізкультури Глобинської ЗОШ №5 Роман Варакута.

Здобутки  працівників навчальних закладів Глобинської міської ради:

- з бігу на 60 метрів 3 місце розділили між собою Роман Варакута (Глобинська ЗОШ І-ІІІ ст.№5) та Василь Костенко (Градизька ЗОШ №1).

- зі стрибків у довжину з місця серед чоловіків, 2-3 місце знову розділили між собою Роман Варакута (Глобинська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) та Василь Костенко (Градизька ЗОШ №1).

- серед жінок  зі стрибків у довжину з місця кращою була Марина Малахова (Жуківська ЗОШ І-ІІ ст), 2-е місце у Марини Симчук (Опришківська ЗОШ  І-ІІІ ст), 3 місце у Марини Хіміч (Глобинська зош І-ІІІст.№5).

- з бігу на 60 метрів впевнену перемогу здобула Марина Малахова (Жуківська ЗОШ І-ІІ ст ),

- з шахів ІІ місце – Буренко Олег (Бабичівська ЗОШ  І-ІІІ ст.),

Уже 6 травня найсильніші шахісти візьмуть участь в обласних змаганнях із шахів, які пройдуть в смт.Решетилівка в рамках свята «Решетилівська весна».

Переможцями в особистому заліку з шашок  на другому місці Віталій Суховієнко (Глобинська гімназія ім..В.Є.Курченка №1), третє місце розділили Олександр Васенко (Опришківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) та Валерій Білявський (Градизька гімназія ім..О. Білаша).

Серед найсильніших спортсменів-тенісистів у особистому розряді ІІІ місце серед чоловіків – здобув Олег Лисенко (Глобинська ЗОШ  І-ІІ ст.№4).

У чисто чоловічому силовому виді спорту – гирьовому  взяли участь 30 найкремезніших учасників. У ваговій категорії до 80кг  ІІ місце у Романа Варакути (Глобинська ЗОШ І-ІІІ ст. №5), у ваговій категорії 80кг+    ІІІ місце у Олега Царенка з Глобинської ЗОШ  І-ІІ ст.№3.

Змагання з волейболу проходили в атмосфері надзвичайного напруження емоцій, можливостей і жаги до перемоги. Команда  Опришківської ЗОШ І-ІІІ ст. зайняла  ІІ місце.

Під гучні оплески вболівальників і учасників змагань усіх переможців, призерів нагороджено дипломами та медалями.

За підсумками спартакіади в загальнокомандному заліку ІІІ місце посіла команда Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 5, яка нагороджена дипломом ІІІ ступеня, кубком та грошовою винагородою в розмірі 700 грн,

Втомлені від змагань, натхненні перемогами, учасники районної спартакіади чекають нових стартів.

alt

alt

alt

Учасники спортивних змагань

alt

Миті спортивної боротьби
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада