Оновлюється галерея героїв Глобинщини Друкувати Написати листа
Четвер, 04 травня 2017 11:50

В центральному сквері міста Глобине  розміщується галерея з портретами  героїв Глобинщини, людьми, які прославили наш край своїми героїчними подвигами в роки Другої світової війни та трудовими звитягами і звершеннями в мирний час. Ці люди, наші земляки -  гордість і честь Глобинщини. Адже, їхня праця, їх вчинки – свідчення величі духу, мужності, таланту та  наполегливої невтомної праці.

Втім,  галерея   з   часом стала потребувати не лише відновлення і ремонту, а й  розширення. Вже за часи незалежності України до плеяди героїв долучилися  уродженці нашого краю, які прославили не лише Глобинщину,  а й стали відомі далеко за межами нашої України  своїми талантами та трудовими звершеннями. Це Герої України – композитор Олександр Білаш  з Градизька, народна співачка Раїса Кириченко з Корещини та колишній Генеральний директор ВАТ "Турбоатом" Анатолій Бугаєць з с. Битакове Озеро.

Роботи з   ремонту  металевого каркасу  – його фарбування та благоустрій прилеглої території проводять працівники комунального підприємства громади. Тож, вже найближчого часу оновлена галерея  героїв Глобинщини постане перед жителями міста та його гостями.

Роботи з фарбування металевого каркасу галереї героїв Глобинщини в Центральному сквері м. Глобине

Працівники комунального господарства міста обкошують траву на території прилеглій до Центрального скверу в Глобине