1 2 3
Бабичівський старостат в фотокалейдоскопі новин Друкувати Написати листа
Четвер, 18 травня 2017 09:15

Бабичівський старостат, колишні населенні пункти Бабичівської сільської ради – складова  структура Глобинської міської об’єднаної територіальної громади. До його складу входять села Бабичівка, Устимівка, Набережне та Новобудова. Тут проживає 1648 жителів. Населені пункти Бабичівського старостату єдині в громаді в яких повністю завершено будівництво вуличного освітлення. Саме тут в с. Устимівці розміщується рукотворна природна перлина – Устимівський дендропарк, історія створення якого розпочалася ще в далекому 1893 році.

З об’єднанням в Глобинську  міську територіальну громаду  села Бабичівського старостату отримали новий імпульс свого розвитку. Адже, сьогодні села живуть, розвиваються, а їх жителі мають  сподівання на покращення  умов проживання та подальший благоустрій населених пунктів. І ці сподівання не безпідставні. Вже в цьому році має бути вирішено питання відкриття на постійній основі дитячого садка на їх території, а це  не лише створення умов для гармонійного та  всебічного розвитку малечі, яка отримає умови дошкільного виховання не гірші ніж  у їх міських  ровесників, а й можливість працевлаштування батькам, це  нові робочі місця на селі. Вирішується питання про відкриття сільської амбулаторії в с. Бабичівці та  капітального ремонту  Устимівського ФАПу. Вже в цьому році буде завершено капітальним ремонтом вулицю Шкільну в селі Бабичівці. Тож та «каменка», яку нині має  дорожнє покриття цієї вулиці залишиться лише в спогадах її жителів, які отримають сучасне зручне   асфальтобетонне покриття проїзної частини вулиці. Багато позитивних змін та цікавих подій відбувається в селах Бабичівського старостату   мало не щодня. Тож про деякі з них коротко у фоторепортажі:

alt

alt

alt

alt

Тривають роботи  з утеплення приміщення  Бабичівського навчального виховного комплексу – проведено капітальний ремонт вхідних дверей до приміщення загальноосвітнього закладу І-ІІІ ступенів, проводиться заміна вікон в Бабичівській школі на сучасні енергозберігаючі металопластикові, що дасть змогу не лище зробити комфортнішим та належним чином освітленим приміщення навчального закладу а й утеплити приміщення та економити на енергоносіях в холодну пору року.

alt

alt

alt

alt

Встановлення дитячо-спортивного майданчику в с. Бабичівка

alt

alt

alt

Встановлення дитячо-спортивного майданчику в с. Устимівці

А ці заходи мають найбільше сподобатися малечі та молоді села. Адже це,  і цікаве дозвілля для дітей,  і можливості для спортивного гарту та заняття фізичними вправами для молоді. Обладнання для дитячо-спортивних майданчиків, встановлення яких відбулося в травні 2017 року в с. Бабичівці та с. Устимівці,  придбано за кошти міського бюджету громади.

alt

alt

До священних для всіх українців днів Перемоги та примирення і пам’яті в селах Устимівці та  Набережному проведено ремонти пам’ятників воїнам-учасникам Другої Світової війни

alt

alt

Не забувають на Бабичівській землі  і про тих, хто свого часу став на захист України та світу, ліквідовуючи техногенну катастрофу на Чорнобильській АЕС. До акцій вшанування земляків, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС долучилися  бабичівські школярі, які   власноруч виготовили листівки з янголами та побажаннями  для чорнобильців здоров’я, миру та добра. Учні – волонтери відвідали вдома ліквідаторів- чорнобильців та вручили листівки. 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада