1 2 3
За досвідом в Глобинську громаду Друкувати Написати листа
П'ятниця, 19 травня 2017 14:50

19 травня 2017 року до міста Глобине прибули делегації керівників сільських, селищних та міських рад  Кіровоградської  та Черкаської областей, які мають намір провести об’єднання своїх громад з тим, що   дізнатися, яким чином було організовано та проведено процес об’єднання Глобинської  територіальної  громади та  ще раз переконатися в доцільності та перевагах процесу децентралізації.

Гості зібралися в залі засідань Глобинської міської ради, де перед ними виступили Глобинський міський голова Станіслав Джусь, заступник міського голови Галина Токаренко та в.о. сільських старост Глобинської громади: Станіслав Живолуп, Тетяна Садлівська, Тамар Кірян та Ольга Козіна. Міський голова розповів про той шлях який пройшла Глобинська громада, про перспективи які відкриваються перед об’єднаними громадами, перші здобутки Глобинської об’єднаної громади. Галина Токаренко,  в свою чергу, розповіла про ті проблеми,  з якими стикається Глобинська громада під час реформування первинної ланки медицини та створення структури управління медичною галуззю в громаді,  шляхи вирішення цих питань та ті кроки,  які зроблені громадою по управлінню освітньою галуззю в громаді. Про ті переваги, які отримали сільські громади  після об’єднання в Глобинську міську об’єднану територіальну громаду розповіли в.о. сільських старост Глобинської громади.

«Для себе я давно зрозуміла, що для успішного розвитку  сіл моєї Пирогівської громади потрібно було щось змінювати, - розповіла присутнім в.о. сільського старости Тамара Кірян, - тож, коли в державі розпочалася  територіально-адміністративна реформа,   я не мала сумнівів, що це перспективний шлях. Тому мені залишалося лише переконати  жителів сіл Пироги та Яроші. Кожну роботу повинні робити фахівці. А раніше сільський староста переймався за все – від підтримки в робочому стані артезіанських свердловин, що забезпечують водопостачання в селі,  до елементарного благоустрою. Зараз же це роблять фахівці комунального господарства.  Тому запевняю, що необхідно об’єднувати свої зусилля, фінансові та людські ресурси».

Станіслав Джусь, заступники міського голови та в.о. сільських старост громади відповіли на численні запитання гостей. Які цікавилися буквально всім: від поетапних кроків процесу об’єднання до формування структури  управління об’єднаної територіальної громади, наповнення бюджету, організації роботи  відділів освіти, культури, роботи в.о. старост громади.

По закінченню зустрічі делегація  гостей  з сусіднього Чорнобаївського району  за старовинним українським звичаєм подарувала керівнику громади запашний коровай  та подякувала за цікаву і змістовну зустріч,   з   якої вони почерпнули для себе відповіді на багато з тих питань,  що їх турбували.

Гості Глобинщини зробили спільний знімок на згадку про перебування  в м. Глобине біля пам’ятника легендарному засновнику міста Івану Глобі  та здійснили невеличку екскурсію по нашому  місту.

alt

alt

alt

alt

Робочі моменти зустрічі з гостями з Кропивницької та Черкаської областей

alt

Запашний коровай господарям від делегації з Чорнобаївського району Черкаської області

alt

Знімок на згадку про зустріч біля головного символу міста памятника його легендарному засновнику Генеральному писарю Запорізької Січі Івану Глобі

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада