Найкращий час для оздоровлення дітей – літо. Друкувати Написати листа
Вівторок, 20 червня 2017 15:28

Літній період - найблагодатніший для фізичного розвитку дітей. Влітку такі природні фактори, як сонце, повітря і вода найефективніше впливають на організм та зміцнюють  здоров”я. Саме тому з 29.05.2017 року по 16.06.2017 року в Опришківській ЗОШ І-ІІІ ступенів працював пришкільний оздоровчий табір «Сонечко».

Начальником табору призначена заступник директора з виховної роботи Олійник К.В., а вихователями працювали вчителі: Новицький О.М., Бугаєць Т.І., Яворська В.Г., Лисенко Н.В.,  Новицька О.А. та Висоцька І.О.

Завданнями забезпечення повноцінного літнього відпочинку в    пришкільному таборі були:

- створення у дітей хорошого емоційного настрою;

- виховання громадянських якостей і почуттів;

- виявлення інтересів, захоплень дітей;

- формування у дітей потреби в здоровому способі життя;

- розвиток колективістських відносин;

- формування і закріплення трудових навичок;

- розвиток потенціалу кожної дитини;

- виховання  любові  до рідного краю, дбайливого ставлення до природних багатств України;

- виховання бажання приносити радість людям.

Був розроблений план роботи, що передбачав   змістовну роботу за всіма напрямками діяльності. Всього в таборі було оздоровлено 35 дітей. Педагогами були використані слідуючі форми роботи:

- ранкова гімнастика, рухливі, спортивні ігри, свята та розваги;

- міні - заняття, екскурсії, пішохідні походи.

Учні, що перебували в оздоровчому таборі, їздили на екскурсії, під час яких знайомилися з історичними цікавинками району, мали змогу розважатися на ігрових майданчиках м. Глобине.

Веселе дозвілля опришківських школярів