1 2 3
Реконструкція будівлі триває Друкувати Написати листа
Четвер, 10 серпня 2017 10:41

Одна з головних та найактуальніших будов нашого міста сьогодні – це реконструкція приміщення по вулиці Травневій, 4, де буде розміщено Центра надання адміністративних послуг для жителів Глобинської громади. Основне його завдання – створити максимально зручні та комфортні умови для громадян в разі виникнення необхідності   отримання тих чи інших довідок та  адміністративних послуг. Робота міського ЦНАПу має звести до мінімуму час, який жителям громади необхідний буде для отримання адміністративних послуг. Тобто, про   черги до кабінетів чиновників  громадяни мають забути.

Початок роботи міського Центру надання адміністративних послуг тепер залежить від того, як швидко та якісно будуть закінчені будівельні роботи з реконструкції приміщення, де він має розташовуватись. Тож, ці роботи постійно в центрі уваги керівників громади. Та вже зараз можна говорити, що проводяться вони згідно передбачених графіків та планів їх виконання. Будівельники  капітально відремонтували дах будівлі, провели укріплення фундаменту, утеплили підлогу, ремонтують стіни,  проводять електромонтаж освітлення та інші внутрішні  ремонтні роботи. Завершення робіт будівельники з ТОВ «Рембудлюкс»  з смт. Талаївка Чернігівської області (директор Дзюба В.І.),  що стали переможцями тендеру на проведення  реконструкції будівлі,  обіцяють вже восени цього року.

alt

alt

Укріплення фундаменту майбутньої будівлі міського ЦНАПу

alt

alt

alt

Тривають внутрішні будівельні роботи


 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада