1 2 3
Відновлено міський автобусний маршрут №5 Друкувати Написати листа
П'ятниця, 11 серпня 2017 08:07

Ще в першому кварталі 2017  року  перевізник –ТОВ «Агентство розвитку міста» з м. Кременчука, що згідно конкурсу здійснював перевезення пасажирів по місту Глобине   в односторонньому порядку достроково припинив  пасажирські перевезення в     на автобусних маршрутах №2, 4, 5, 7 загального користування. Виконавчим комітетом міської ради декілька раз оголошувався конкурс на визначення нового перевізника,  який би здійснював пасажирські перевезення по місту по вказаних маршрутах. Та в  результаті проведених конкурсів вдалося знайти перевізників лише для маршрутів №4 та №2,  а решта так і залишилися без маршрутного забезпечення.

Звісно, що така ситуація  створює чимало неприємностей та перешкод жителям міста та сіл Кордубанове, Новомосковське та Старий Хутір, які залишилися без маршрутного сполучення. Жителів зазначених сіл  маршрутним сполученням з центром громади забезпечував автобус,  що здійснював  перевезення  за маршрутом №7. Виникало чимало нарікань  на адресу міської ради із-за зволіканням з вирішенням цього питання.

Дії   попереднього перевізника ТОВ «Агентство розвитку міста», який припинив виконання своїх договірних зобов’язань, мотивуючи їх збитковістю,  в той же час  змусили міську раду дотримуватись законодавчо визначених процедур по оголошенню  та проведенні  конкурсів для залучення нових перевізників.

Ще раніше керівництво міської ради  разом з міськими депутатами, щоб позбутися диктату перевізників, шантажу щодо необхідності підвищення тарифів  через  збитковість маршрутних перевезень, з метою безперебійного забезпечення пасажирського перевезення по місту та здійснення транспортного сполучення сіл громади з містом Глобине  прийняло рішення  про придбання  нових автобусів  для КП «Глобинське», які б могли б здійснювати пасажирські перевезення в громаді.

Тож, коли гостро постала проблема забезпечення перевезення жителів міста за маршрутом №5 ( зупинки громадського транспорту: Центр,  Свято-Михайлівський храм,  Бубнарівська,  Степова,  Кітрінська,  Курченка,  Авіамістечко,  Зарічна, Цукрозавод,  Школа №5, Привокзальна,  Залізнична станція,  Елеватор, Школа №4,  Юності,  Кооперативна)  прийнято рішення тимчасово призначити перевізником КП «Глобинське» та оголосити новий конкурс на міські перевезення №5 та №1. Участь в цьому конкурсі рекомендовано прийняти і комунальному підприємству громади.

Вже майже тиждень новенький автобус «Еталон» здійснює перевезення пасажирів по місту Глобине  за маршрутом №5.

«Спочатку людей було дуже мало, - говорить водій автобуса Валерій Блашко, - та вже в останні дні їх значно більше. Люди дізнаються, що маршрутка відновила свої рейси, і тепер є все більше  охочих скоритись такою можливістю. Ми проводимо зараз тестування цього маршруту, щоб визначити настільки він є збитковим. Вартість проїзду 4 грн. 50 копійок. Та головне, що від людей, пасажирів маршрутки доводиться чути слова вдячності. І за відновлений маршрут, і зі те настільки автобус зручний та комфортний для проїзду. До речі, зранку та у вечірній час маршрутка заповнена майже повністю.  Багато пасажирів добираються на роботу та з роботи. Є вже і перші пільговики. Сьогодні у пільговий день, в четвер 10 серпня 2017 року, троє осіб, що мають право на пільги скористалося  своїм правом безкоштовного проїзду». Допомагає водію на першому тижні здійснення маршрутних перевезень моніторити кількість перевезених пасажирів та видавати квитки   працівниця КП «Глобинське» Юлія Мацак.

Доки ми розмовляли з водієм на зупинці «Свято-Михайлівський сквер» з’явилися і перші пасажири. Маршрутка відповідно до графіка руху рушила в черговий свій рейс.

Як заявив заступник міського голови, він же голова конкурсного комітету  по перевезеннях пасажирів на автобусних маршрутах загального користування на території Глобинської міської ради  Олександр Артюшенко: «Відтепер, переконаний, що завдяки рішенню керівництва громади  по створенню автобусного парку в КП «Глобинське» в Глобинській громаді будуть вирішені проблеми з пасажирськими перевезеннями жителів громади».

alt

alt

Новенький автобус, що курсує за маршрутом №5 за зупинці громадського транспорту "Свято-Михайлівський сквер"

alt

Просторий та комфортний салон автобуса створює зщручності для проїзду пасажирів

alt

Здійснює рейси на маршруті №5 водій КП "Глобинське" Валерій Блашко

alt

Допомагає водію на першому тижні здійснення маршрутних перевезень моніторити кількість перевезених пасажирів та видавати квитки   працівниця КП «Глобинське» Юлія Мацак

alt

Перший пасажир, що зайшов до салону автобуса на зупинці громадського транспорту "Свято-Михайлівський сквер"


 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада