1 2 3
Завершено ще один об’єкт муніципальних ініціатив Друкувати Написати листа
П'ятниця, 11 серпня 2017 14:11

Жителі вулиці Нечуя-Левицького в м. Глобине виявили бажання, щоб їх невеличка та дружня вулиця мала освітлення. Тож, почувши про те, що доклавши частину своїх коштів можна отримати фінансування з міського бюджету на здійснення соціально-значимих проектів,   вони вирішили здійснити таким чином свою мрію – мати вуличне освітлення на рідній їм вулиці.

Їхній проект на конкурсі муніципальних ініціатив став переможцем. А вже 10 серпня цього року було завершено  працівниками ПП «Енергорембуд»  і монтаж електрообладнання по  освітленню вулиці Нечуя-Левицького. Тож,  вже наступного дня у п’ятницю жителі вулиці ділились своїм позитивними емоціями щодо    освітлення   вулиці в нічний час, який вони тепер змогли вперше  перевірити. І якість освітлення, і те, що здійснилось їх бажання додало їм радісного настрою  та позитивних емоцій.

alt

Щойнозмонтований ліхтар вуличного світлення на вулиці Нечуя-Левицького

alt

Відповідальність за обєкт в який громадяни вклади теж свої кошти подвійна. Тож, міський голова Станіслав Джусь зустрівся з працівниками ПП "Енергорембуд" - електромонтерами Богданом Петришаком та Сергієм Пашковським  щоб особисто пересвідчитися, що   обєкт - вуличне освітлення по вулиці Нечуя-Левицього в м. Глобине збудовано і проблем в його функціонуванні не має


 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада