1 2 3
Професійне свято тих, хто будує кращий світ Друкувати Написати листа
П'ятниця, 11 серпня 2017 22:57

В неділю 13 серпня 2017 року будівельники України будуть відзначати своє професійне свято.  Люди цієї мирної  творчої професії  шановані в будь-якому суспільстві, адже, завдяки щоденній праці цих людей жителі країни  забезпечуються   комфортним житлом, а економіка має перспективи розбудови.

В Глобинській громаді організацією будівельних робіт,  відповідно до планів соціально-економічного розвитку,  займається  заступник Глобинського міського голови Олександр Артюшенко та відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва міськвиконкому. Віднедавна цей відділ очолює Інна Кондуфор, архітектор за професією. У відділі працюють спеціалісти-будівельники Тетяна Яременко та Сергій Гапченко. Всі вони мають вищу освіту та практичний досвід роботи.  Навіть, Сергій Гапченко, який наймолодший за віком працює в  колективі відділу встиг вже попрацювати на практичній роботі, відповідав за зведення промислових об’єктів, будівництво яких розпочиналося від нуля, тобто із закладення фундаменту і до здачі об’єкта в експлуатацію.

А за Тетяну Яременко і говорити не доводиться. Адже,  працює вона у відділі з 2004 року. І за цей час сотні об’єктів в громаді було збудовано та відремонтовано за її безпосередньої участі в організації проведення та контролю за виконанням будівельних робіт.

З утворенням об’єднаної  громади об’єми будівельних робіт зросли, тож, часу на розслаблення в  фахівців-будівельників  Глобинської міської ради не має. Вони постійно у безперервному робочому ритмі. І результати цієї роботи помітні: це збудовані об’єкти вуличного освітлення в населених пунктах громади, відремонтовані дороги, школи, ФАПи, дитячі садки, клуби та інші соціально-значимі об’єкти. І за цим всім їх кипуча енергія, зусилля, напружені робочі будні.

Напередодні професійного свята бажаємо фахівцям-будівельникам Глобинської громади, всім будівельникам, які долучаються до виконання будівельних робіт в Глобинській громаді міцного здоров’я, творчих успіхів, натхнення, добробуту, злагоди та сімейного щастя в їх родинах, миру на нашій благословенній українській землі!

alt

Колектив фахівців організаторів будівельних та ремонтних робіт в Глобинської громаді

alt

Перевірка проектної документації на обєкти, що ремонтуються, реставруються або будуються в Глобинській громаді звична справа для фахівців будівельної справи міськвиконкому

alt

Начальник відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва міськвиконкому Інна Кондуфор  уповноважена також  визначати відповідність намірів щодо забудови земельних ділянок вимогам Генерального плану міста та надавати забудовникам містобудівні умови і обмеження. 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада