1 2 3
Розпочато реалізацію чергового проекту муніципальних ініціатив Друкувати Написати листа
Вівторок, 15 серпня 2017 13:01

Жителі багатоквартирного будинку №152 по вулиці Центральній в м. Глобине  виступили з ініціативою щодо благоустрою території подвір’я їхнього будинку та облаштування дитячого майданчика. Їм набридло, що протягом десятків років з часу введення в експлуатації  їх будинку  подвір’я залишається не благоустроєним, відсутнє обладнання для дитячого дозвілля, огорожа, лавки для відпочинку.

Тому, дізнавшись про оголошення конкурсу муніципальних ініціатив на  підтримку  соціально-значимих  проектів за ініціативою громадян,  жителі будинку №152 вирішили і собі взяти участь в такому проекті, щоб нарешті здійснити свою мрію про облаштування власного подвір’я та створення умов для дозвілля їх малечі. Для цього зібравши підписи ініціативної групи та відповідні кошти, адже здійснення таких проектів проводиться за співфінансування жителів громади (10% від вартості проекту) та бюджету міської ради (90% вартості  проекту) вони взяли участь та стали одними з переможців конкурсу муніципальних ініціатив.

В даний час працівниками ФОП Беліков В.Г. на виконання  даного проекту проводяться роботи з облаштування дитячого майданчика в дворі багатоквартирного  будинку та підготовчі роботи до благоустрою території подвір’я. Вже зараз встановлено огорожу дитячого майданчика, дві лавки для відпочинку та дитячу гойдалку.

alt

alt

Старт робіт із встановлення огорожі дитячого майданчика по  реалізації муніципального проекту

alt

Жителька багатоквартирного будинку Любов Щербина  не приховує свого задоволення від початку робіт з реалізації їх проекту. Адже це вперше за майже 50- річну історію існування їх будинку проводяться роботи з благоустрою   подвіря. А головне і її внучатам будуть створені умови для веселого дозвілля

alt

На сьогодні будівельники вже встановили огорожу дитячого майданчика, дві лавки для відпочинку та гойдалку для малят. Роботи з благоустрою подвіря багатоквартирного будинку №152 по вулиці Центральній в місті Глобине тривають

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада