1 2 3
За невстановлених обставин Друкувати Написати листа
Середа, 06 вересня 2017 13:24

Останніми днями в нашому місті жваво обговорюється тема щодо загадкової та одночасної загибелі бродячих собак  від   отруєння за невстановлених причин.

Собак називають чотирилапими друзями людини. І це дійсно так. Одна із перших одомашнених тварин,  собака звикає до своїх господарів  і стає вірним другом.  Та на жаль, коли в житті людей стають негаразди, матеріальна скрута  то одними з перших страждають саме чотирилапі друзі. Їх просто викидають на вулицю, прирікаючи на бродячий спосіб життя та виживання в таких експериментальних умовах. Адже,  привчивши собак до себе, людина забрала їх з дикої природи назавжди і їм важко стати хижаками, тож вони продовжують  «тулитися» поближче до людини,  облюбовуючи смітники, громадські місця, а то і певні території в тій чи іншій частині населених пунктів.

Не є виключенням і наше місто Глобине. Чимало таких покинутих господарями собак  облюбували собі певні місця,   як середовища свого проживання. Часто їх можна було побачити біля міського ринку, інших громадських та торгівельних закладів міста. Окремі з жителів нашого міста, звикнувши до безпритульних собак, навіть, постійно підгодовували їх, проявляючи співчуття та жаль до них.

Звісно, що це є проблемою, адже, іноді вони можуть становити і небезпеку. Та втім, побудова спеціалізованого закладу для бродячих собак та їх утримання, справа надто дороговартісна  і на сьогодні поки-що не може бути вирішена за рахунок бюджету громади. Приватні підприємці ж братися за таку неприбуткову справу взагалі не мають бажання. Тож, і залишались глобинські собаки-безпритульники в такому невизначеному стані, аж до подій останніх днів,  коли вони   стали жертвами  отруєння. Гинули вони від отруєння  не миттєво,  а  в стражданнях, не розуміючи чому їх життя вдруге так жорстоко карає: перший раз коли відмовились від утримання господарі, а вдруге,  коли вони стали жертвами мученицької смерті від отруєння.

До їх отруєння не причетні ні міська влада, ні комунальне підприємство міста. Такі дії є незаконними та за них встановлена сурова кримінальна відповідальність. Тож впала підозра, що   факт раптової смерті від отруєння  безпритульних собак в місті Глобине,  міг стати внаслідок вчинку місцевих прихильників  цинічного та  огидного руху догхантерів. Не дивно, що цей рух, який переслідує за мету відстріл або отруєння бродячих собак,  зародився в Росії, де дикість, варварство, невігластво  і в наш час цивілізаційного прогресу має значне поширення. Більше того,  навіть ідеологом цього дикунського руху був російський вчений-філософ  з потворним,  як для його ідей,  прізвищем Добронравов. Прихильники цього руху є в нас на Україні.

Тож,  якщо комусь щось відомо про тих осіб, які моли бути причетними до цього негідного вчинку в нашому місті  – отруєння собак,   прохаємо Вас повідомити до міської ради або ж поліції. Таких неадекватних людей потрібно виявляти та притягувати до кримінальної відповідальності. Щоб за свої вчинки вони несли заслужену відповідальність.

alt

alt

Одна з вцілілих собак-"безхатченків" в нашому місті не відчуває радості буття та з недовірею відноситься до людей

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада