1 2 3
Зірки телешоу та відомі артисти на святі міста Глобине Друкувати Написати листа
Четвер, 14 вересня 2017 13:15

23 вересня 2017 року в місті Глобине відбудуться урочистості та святкові заходи з нагоди відзначення Дня міста  за участі відомих українських зірок телешоу та відомих артистів. Неперевершений, азартний, енергійний  улюбленець української публіки, фіналіст телепроекту «Україна має талант»  Олександр Кварта  братиме участь та заряджатиме всіх радісним настроєм в святковому концерті до Дня міста,  що розпочнеться  з обідньої пори на сцені центральної площі міста – площі Глоби.

Традиційне під час відзначення Дня міста та популярне в нашому місті святкове «Караоке на майдані» на площі Глоби вестиме відомий учасник телешоу «Х-фактор» Віталій Драбовський.

alt

учасник телешоу "Х-фактор" Віталій Драбовський

А красуня та зірка української естради, заслужена артистка України Тетяна Піскарьова  буде радувати  глобинців та гостей свята своїм  талановитим  сольним виконанням пісень    з 20 години  під час проведення святкової дискотеки.

alt

Зірковий гість - Тетяна Піскарьова

А ще  цього дня будуть виступи творчих та обдарованих жителів нашої   громади, святкові розважальні шоу, спортивні змагання та ігри,   дитячі розважальні програми. В Центральному сквері розміщуватимуться заклади торгівлі та харчування, де можна буде поласувати   шашликом, випічкою та іншими смачними продуктами харчування.

Тож, запрошуємо  всіх жителів міста, всіх жителів Глобинської громади та  гостей долучитися до святкових заходів. Впевнені ви отримаєте багато позитивних емоцій та гарантований чудовий настрій!

alt

Його енергії, його драйву можна щиро заздрити! Талановитий та неповторний Олександр Кварта святкуватиме День міста Глобине разом з його жителями!


 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада