Свято всіх, хто любить Україну Друкувати Написати листа
Четвер, 12 жовтня 2017 15:51

На порозі християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, яку українські воїни з давніх часів мали за свою покровительку. Ця дата символізує нерозривний зв'язок усіх поколінь захисників України: воїнів Київської Русі, козаків, учасників Другої світової війни та нинішніх борців за незалежність  України.

В закладах культури та освіти Глобинської громади розпочалися заходи, приурочені до  Дня захисника України. Працівники міського будинку культури (керівник Людмила Логвин) та міської бібліотеки (завідуюча Раїса Погода), організували для місцевих дітей зустріч з учасником антитерористичної операції на Сході України Юрієм Ходосоком. Учні 4 класу Глобинської ЗОШ I-IIступенів №3 (класовод Ольга Жук) вітали гостя віршами, піснями, зацікавлено слухали його  розповідь про військову службу. Юрій Сергійович приніс свою військову амуніцію (каску, бронежилет, тактичні наколінники, налокітники, рукавички та окуляри). А коли він запропонував школярам усе те приміряти, жоден хлопець не залишився байдужим. На закінчення зустрічі всі вже були добрими знайомими та із задоволенням сфотографувались на згадку.

Під час проведення святкового заходу в Глобинському міському клубі