Ремонт проблемної ділянки дороги Друкувати Написати листа
Вівторок, 24 жовтня 2017 07:59

Минулого року в с. Опришки було капітально відремонтовано  ділянку дороги  Опришки-Кирияківка в межах населеного пункту через греблю річки Сухий Кагамлик.

В той же час,  інша ділянка дороги по вулиці Миру в с. Опришки мала чималі пошкодження асфальтобетонного покриття проїзної частини вулиці. Враховуючи  інтенсивність руху по вказаній дорозі, а, також, той фактор, що знову йде зимово-весняний період, коли найбільше зазнають руйнувань автомобільні дороги,  з метою попередження подальшого пошкодження   було прийнято рішення провести її поточний ремонт.

Зазначені роботи проведені ФОП Лисенко (м. Кременчук).

Тож, тепер жителі села та водії транзитного транспорту мають набагато кращі умови для проїзду по відремонтованій  дорозі.

Підготовка пошкоджених ділянок дороги до ремонту

Проведення ремонтних робіт дорожнього покриття по вулиці Миру в с. Опришки

Провідний спеціаліст відділу розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міськвиконкому Олександр Салабай та виконроб ФОП Лисенко - Олександр Попельнюк  перевіряють стан виконання ремонту дорожнього покриття вулиці Миру в с. Опришки