Вибори старост: виборчі бюлетені передані до виборчих дільниць Друкувати Написати листа
П'ятниця, 03 листопада 2017 17:50

В п’ятницю 3 листопада 2017 року відбулося засідання Глобинської міської виборчої комісії з проведення виборів сільських старост Глобинської громади. Примітно, що в роботі цього засідання взяли всі 15 членів міської виборчої комісії, що свідчить про відповідальне ставлення членів комісії до виконання своїх обов’язків.

Крім членів  міської виборчої комісії, участь в цьому засіданні брали і представники дільничних комісій  з 6 єдиних одномандатних виборчих старостинських округів, утворених на території Глобинської громади  в кількості по три представники від кожної з цих комісій.

В ході засідання було здійснено передачу виборчих бюлетенів від Глобинської міської виборчої комісії представникам дільничних виборчих комісій для транспортування їх до   місця розташування дільничних виборчих комісій.

Всього виготовлено 4 255 виборчих бюлетеня, за кількістю зареєстрованих виборців, плюс на  0,5 відсотка більше від кількості виборців, як резерв виборчих бюлетенів, для використання їх,  в разі необхідності,  у випадках передбачених виборчим законодавством.

Таким чином,  було передано  до дільничних виборчих комісій наступну кількість виборчих бюлетенів:

№ 530095 ( розміщення виборчої дільниці – с. Новомосковськ, входять населенні пункти  с. Новомосковське, с. Кордубанове та с. Старий Хутір)  - передано 490 штук

№530099 ( розміщення виборчої дільниці - с. Устимівка,  входять села  Устимівка  та Новобудова) – передано 630 штук

№530100 (розміщення виборчої дільниці – с. Бабичівка (входять села Бабичівка,   Набережне ) – передано 523 штук

№530101 ( розміщення виборчої дільниці - с. Бориси) - передано 370 штук

№530108 ( розміщення виборчої дільниці- с.Жуки, входять села   Жуки, .Коломицівка,  Павлівка,  Жорняки та  Новоселівка) – передано 712 штук

№530126 ( розміщення виборчої дільниці - с. Опришки входять села  Опришки, Битакове Озера та  Мар’їне) – передано  576 штук

№530129 ( розміщення виборчої дільниці – с. Пироги) - передано 640 штук

№530130 ( розміщення виборчої дільниці  - с. Яроші) – передано  314 штук.

Отже,  в неділю 5 листопада 2017 року сільські громади мають вирішити кому вони довірять представляти свої інтереси.

Під час проведення засідання Глобинської міської виборчої комісії з передачі виборчих бюлетенів представникам дільничних виборчих комісій