Затверджено зміни до переліку інвестиційних проектів Друкувати Написати листа
П'ятниця, 24 листопада 2017 14:54

ГЛОБИНСЬКА МІСЬКА РАДА

ГЛОБИНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Двадцять шоста сесія першого скликання

21 листопада 2017 року № 1056

Про внесення змін до переліку проектів і проектних  заявок на проекти, видатки на які

здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим

бюджетам на формування   інфраструктури об’єднаних територіальних громад в 2017 році

Керуючись ст.10 Закону  України «Про добровільне об’єднання  територіальних громад» та з метою забезпечення дотримання вимог порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 р. № 200 (із змінами від 07.06.2017 р. № 410), Глобинська міська рада вирішила:

1. Внести зміни до переліку проектів і проектних заявок на проекти, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування   інфраструктури об’єднаних територіальних громад в 2017 році, затвердженого рішенням 23 сесії Глобинської міської ради № 757 від 17.08.2017 р. додавши проект «Капітальний ремонт проїзної частини по вулиці Козацькій в с. Пироги Глобинського району Полтавської області» в сумі 179,960 тис. грн. коштів субвенції, з них: загального фонду – 0 тис. грн., спеціального фонду – 179,960 тис. грн. та зменшивши на цю ж суму відповідні видатки по проекту «Придбання спеціальних санітарних автомобілів для первинної медико-санітарної допомоги Глобинської об’єднаної територіальної громади».

2. Відділу соціально-економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету міської ради забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному веб-сайті Глобинської міської ради в мережі Інтернет.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на профільні постійні депутатські комісії міської ради.

Міський голова                                                    С.В.  Джусь