1 2 3
Літератори Глобинщини мріють про своє громадське об’єднання Друкувати Написати листа
П'ятниця, 24 листопада 2017 15:56

Щомісяця, як правило,  у вихідний день, полишивши всі свої невідкладні домашні справи,  люди з творчою душею та іскорками літературних талантів збираються в центральній районній бібліотеці  міста Глобине для спілкування та  представлення своїх  творчих здобутків. Митці літературного слова  свої переживання, осмислення тих чи інших подій, світосприйняття,  здавалось би звичних речей,  вміють передати такою палітрою і внутрішнім змістом слів, що надають можливість тим, хто знайомиться з їх творчістю переосмислити та по іншому сприймати навколишній світ, змушують співпереживати, дарують відчуття радості та гарного настрою.

Постійними учасниками таких літературних творчих зустрічей є глобинці Василь Кальчугін, Іван Бугай, Ліля Білоус, Валентина Ярошенко, Валентина Циган, опришків- чани Катерина Черненко та Катерина Олійник, Валентина Заїченко з Погребів, Тетяна Капустян та Надія Чорноволенко з Троїцького, Людмила Лисенко з Пирогів та інші.

Саме під час зустрічей вони представляють свої нові поетичні твори чи літературні проби пера, а вже їх колеги по перу  є і першими слухачами та критиками.  Багато хто з літераторів друкував свої твори на шпальтах місцевих газет, є вже їх публікації і в градизьких літературних альманахах – «Чебрецевий цвіт». Саме представлення своїх нових творів в черговому  вже традиційному  випуску альманаху «Чебрецевий цвіт» і було темою п’ятничної зустрічі літераторів Глобинщини, яка відбулася 24 листопада 2017 року.

Цього дня свої твори представляли Валентина Ярошенко, Валентина Циган та Ганна Потабрик з с. Землянки, яка, до речі,  вперше потрапила на таку зустріч.

Обговорили учасники зустрічі і свої прагнення до створення громадської організації  творчих людей Глобинщини, яка б об’єднала літераторів  міста Глобине та навколишніх сіл. Задум такий виник давно, зараз вирішуються питання державної реєстрації громадської організації. На їх переконання громадська організація дасть змогу для них  більш ширше представляти свою творчість  та   об’єднати  всіх, хто має хист володіти літературною творчістю.

alt

alt

Літератори Глобинщини під час однієї із своїх зустрічей в Глобинській бібліотеці для дорослих

 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада