1 2 3
СНІД - планетарне лихо Друкувати Написати листа
Понеділок, 04 грудня 2017 12:59

 Про СНІД написано чимало. Телебачення, радіо, преса, всесвітня мережа  Інтернет все частіше інформують нас   про небезпеку  цього підступного захворювання. На жаль, Україна вважається країною з дуже високим рівнем  інфікованості вірусом СНІДу, її середовище характеризується високим рівнем поширеності, й вірус може розповсюджуватися швидко, особливо, серед юних.

Провідні лабораторії світу намагаються  створити  дієву  вакцину  проти ВІЛ, але  позитивних результатів поки що немає. Переважна більшість молодих людей не бажають усвідомлювати, що таке ВІЛ/СНІД, як ця інфекція впливає на наше життя, наших рідних, яку загрозу вона несе людям по всьому світі.

Тому не зайве  провести бесіду з учнями  про  СНІД і ВІЛ та їх ознаки, посприяти усвідомленню учнями небезпеки, пов’язаної із поширенням СНІД на планеті,  формувати  в них  почуття відповідальності за власну поведінку та ведення здорового способу життя. Першого грудня у Всесвітній день боротьби зі СНІДом,  ( вперше  відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі  міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД) було проведено зустріч з учнями п'ятого класу Пирогівської ЗОШ ( I- III ступенів).

Основними питаннями для обговорення стали: шляхи передачі ВІЛ; основні ознаки СНІДу;  профілактика захворювання та суспільна толерантність до ВІЛ - інфікованих.

Варто відмітити, що школярі вже ознайомлені з основними ознаками  невиліковного захворювання і досить жваво спілкувалися з приводу питань запобігання СНІДу,  коментували свої малюнки, присвячені профілактиці підступної  недуги. Щиро дякую класному керівникові Любові Губенко за   активне сприяння зустрічі   з школярами.

 Завідувач Пирогівської сільської  бібліотеки Лідія Мацак

alt 

 

 

 

 


 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада