1 2 3
Новий сміттєвоз в КП «Глобинське» Друкувати Написати листа
Вівторок, 05 грудня 2017 11:42

 Керівництво міської ради та міські депутати постійно дбають про зміцнення матеріально-технічної бази  КП «Глобинське», адже це дає змогу підвищити якість надання комунальних послуг жителям Глобинської громади. Особливо це є актуальним коли мова йде про збір, утилізацію сміття та побутових відходів від населення, підприємств, організацій та установ.

Саме з цією метою було прийнято рішення про придбання для потреб КП «Глобинське» нового більш потужного сміттєвоза. В результаті проведеного тендера  переможцем-реалізатором  стало виробничо-комерційне  підприємство «Альфатекс»,   яке запропонувало сміттєвоз ВЛІВ МІКРО на шасі МАЗ-4371N2 та додатковим обладнанням (відвал) вартістю 1 млн.747 500 грн.

5 грудня 2017 року  зазначений спецавтомобіль було доставлено до виробничої бази КП «Глобинське»  в місті Глобине. Керівники КП Глобинське та його працівники не приховували свого задоволення. Адже, відтепер вони мають сучасну потужну спеціальну техніку, яка надасть змогу набагато якісніше та оперативніше надавати послуги  з вивезення сміття та побутових відходів.

До того ж,  даний сміттєвоз має можливість обслуговувати сміттєві баки різних розмірів та об’ємів, а отже і запроваджувати нові форми обслуговування населення, а більший об’єм  сміття та побутових відходів,  яке за один раз може перевезти новий сміттєвоз,  надасть змогу і для економії коштів та ресурсів комунальному підприємству громади. Комплектування його додатковим обладнанням (відвалом) надає можливість, в разі невідкладної потреби,  використовувати його в зимовий час,  крім безпосереднього призначення,  ще і додатковою функцією очищенням проїзної частини вулиць та доріг від снігу.

alt

alt

alt

alt

Новий сміттєвоз прибув до виробничої бази КП "Глобинське" 

alt

Керівники та працівники КП "Глобинське" діляться враженнями від отриманного для виробничих потреб спецавтомобіля

alt

Не приховує свого задоволення від нової техніки і досвічений водій КП "Глобинське" Павло Манякін, який має значний  досвід роботи на спецавтомобілях аналогічного типу

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада