Готується перспективний план формування спроможних громад Друкувати Написати листа
Понеділок, 25 травня 2015 08:20

22 травня  цього року Глобинський міський голова Станіслав Джусь прийняв участь в роботі   розширеного засідання президії обласної ради, депутатів обласної ради, членів Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради, в якому взяли учать і представники Офісу реформ.

На зібранні  розглянуто питання щодо проведення адміністративно-територіальної реформи та впровадження в області Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Перед учасниками зустрічі виступили перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Пісоцький, в.о. директора департаменту економічного розвитку Дмитро Орлов, заступник начальника управління архітектури і містобудування Олександр Панков, директор Офісу реформ Ірина Балибіна.

Під час  обговорення  питань з  підготовки перспективного плану формування спроможних громад було внесено ряд пропозицій та зауважень. Разом з тим  і на цьому рівні помітні були наміри гальмування активного проведення  територіально-адміністративної реформи на теренах нашої області.

Обласна державна адміністрація все ще продовжує підготовку   до розгляду проекту перспективного плану формування спроможних громад  на сесії обласної ради.