Пожежа на околицях Глобине Друкувати Написати листа
П'ятниця, 04 вересня 2015 22:07

В ці спекотні осінні дні  глобинці потерпають від  задушливого задимлення нашого міста. Такий  стан  речей пояснюють численними фактами спалення  жителями садиб бур’янів на власних огородах, низьким тиском та вітром зі сторони  торфовищ, що горять понад  річкою Хоролом в межах нашого району.

В той же час, сьогодні, 4 вересня 2015 року,   в нашому місті відбулося загорання сухої трави та бур’янів вздовж залізниці  неподалік від промислової зони. Вогнище стало швидко поширюватися та загрожувати розташованим поблизу промисловим об’єктам. Клуби диму від масштабної пожежі було видно з різних кінців Глобине. Для боротьби з пожежею  прибули рятувальники глобинського підрозділу МЧС. Їм вдалося локалізувати пожежу та не допустити значних матеріальних збитків.

Яка причина пожежі  навмисний підпал  чи необережне поводження з вогнем належить встановити спеціалістам, але відомо одне це могло привести до набагато страшніших наслідків. Але і те задимлення повітря яке відбулося, внаслідок цієї пожежі,  несе в собі небезпеку для здоров’я жителів нашого міста. Особливо тих хто має серцеві, легеневі та алергічні захворювання.

Клуби диму від пожежі біля Глобине були видні і на дорозі Глобине Радалівка поблизу авіамістечка

Вигляд на місце пожежі зі сторони вулиці Принасипної в м. Глобине

Масштаби пожежі

Пожежа рухалась вздвож залізничного насипу в напрямку вулиці Карла Маркса зі сторони с. Черевані