Затверджено депутатські комісії та склад виконкому міської ради Друкувати Написати листа
Понеділок, 23 листопада 2015 15:17

Перша сесія  ради  будь-якого скликання зажди є установчою  щодо формування виконавчих органів та організаційних форм своєї майбутньої діяльності. Не була виключенням в цьому плані і  перша сесія Глобинської міської об’єднаної територіальної громади.

Депутати розглянули та затвердили кількість депутатських комісій  міської ради. Вирішено що кількісно це буде п’ять комісій: з питань регламенту, забезпечення законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування; з питань планування, бюджету, фінансів та соціального розвитку;  з питань житлово-комунального господарства і благоустрою; з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища  та з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» постійні комісії ради є органами ради, що обираються з числа її депутатів, для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до її відання, здійснення контролю за виконанням рішень ради, її виконавчого комітету. Постійні комісії обираються радою на строк її повноважень у складі голови і членів комісії.

Тож,  на цьому своєму першому засіданні депутати погодили та обрали наступний персональний склад депутатських комісій Глобинської міської об’єднаної територіальної громади:

З питань регламенту , забезпечення законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування

Грищенко Олександр Леонідович – голова комісії

Жилін Тарас Петрович

Безштанько Олександр Васильович

Харченко Сергій Олександрович

Котляр Олексій Віталійович

З питань планування, бюджету, фінансів та соціального розвитку

Кучугура Зоя Іванівна - голова комісії

Бугаєць Олександр Сергійович

Кулик Сергій Григорович

Горобець Іван Миколайович

Полонський Ігор Станіславович

З питань житлово-комунального господарства і благоустрою

Білоус Микола Іванович – голова комісії

Козоріз Анатолій Станіславович

Безштанько Людмила Михайлівна

Збираник Тимур Анатолійович

Кір’ян Віктор Михайлович

З питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я

та соціального захисту населення

Савченко Вікторія Григорівна – голова комісії

Могила Сергій Петрович

Петриченко Валентина Анатоліївна

Хакімов Ібрагім Хольмахмадович

Васенко Олександр Олександрович

З питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища

Ведмідь Валерій Геннадійович – голова комісії

Кошеленко Олексій Володимирович

Мацак Юрій Іванович

Клімов Володимир Михайлович

Ковш Григорій Павлович

Іншим не менш важливим питанням було і  обрання нового складу виконавчого комітету Глобинської міської ради. Крім  працівників міської ради, які входять до складу виконавчого комітету за своїми посадовими обов’язками,  до складу виконавчого комітету  затверджено наступних осіб:

Галущенко Михайло Трохимович            - директор терцентру Глобинської РДА

Мигаль Людмила Миколаївна                  - головний лікар Глобинської ЦРЛ

Романенко Світлана Павлівна                   - директор Глобинської ЗОШ №5

Тригуб Артем Олександрович                  - голова спілки воїнів АТО

Овчаренко Анатолій Петрович                 - заступник директора по виробництву

ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт»

Шушвал Наталія Вікторівна                      - начальник служби у справах дітей

Глобинської райдержадміністрації

Пархоменко Роман Михайлович               - директор ТОВ «Глобине-Агро»

Коваленко Ніна Володимирівна                - голова ради підприємців

Авраменко Інна Леонідівна                       - ПП фізична особа, депутат Полтавської обласної ради

Ведмідь Дмитро Сергійович                      - начальник Глобинської філії ПАТ

«Полтаваобленерго»

Поповичук Олександр Іванович                - директор районного будинку культури.

Всього у складі виконкому  Глобинської міської об’єднаної територіальної громади 21 особа.

Фрагмент залу засідань міської ради:  депутати міської ради першого скликання за роботою - на першій своїй сесії