01 листопада  2012 р.

Інформація Глобинської міської ради про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, для проведення  експертної  грошової оцінки земельної ділянки площею 1340 кв. м., розташованої в м. Глобине по вул. Садова,47 на якій знаходяться об’єкти нерухомого майна  гр.Джусь С.В.

Відповідно до Законів України „Про оцінку земель”, „Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні” та «Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки майна та експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м.Глобине» затвердженого рішенням виконавчого комітету Глобинської міської ради 25.09.2012р., 31 жовтня 2012 року відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 1340 кв. м., розташованої в м. Глобине по вул. Садова,47 на якій знаходяться об’єкти нерухомого майна  гр.Джусь С.В.

Рішенням конкурсної комісії (протокол засідання комісії від 31 жовтня 2012 року № 2) визнано переможцем конкурсу:

ФОП Михайлик Сергій Олександрович для проведення експертної грошової оцінки  земельної ділянки площею 1340 кв. м., розташованої в м. Глобине по вул. Садова,47 на якій знаходяться об’єкти нерухомого майна  гр.Джусь С.В.

Міська рада