06 грудня  2012 р.

Інформація Глобинської міської ради про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, для проведення  експертної  грошової оцінки земельної ділянки площею 400 кв.м., розташованої в м.Глобине по вул. Жовтнева, 11б на якій знаходиться об’єкт нерухомого майна – будівля комерційного використання, що належать на праві власності Приватному підприємству «Райагробуд»

Відповідно до Законів України „Про оцінку земель”, „Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні” та «Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки майна та експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м.Глобине» затвердженого рішенням виконавчого комітету Глобинської міської ради 25.09.2012р., 06 грудня 2012 року відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 400 кв.м., розташованої в м.Глобине по вул. Жовтнева, 11б на якій знаходиться об’єкт нерухомого майна – будівля комерційного використання, що належать на праві власності Приватному підприємству «Райагробуд»

Рішенням конкурсної комісії (протокол засідання комісії від 06 грудня 2012 року № 7) визнано переможцем конкурсу:

ПП «Оцінювач» для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 400 кв.м., розташованої в м.Глобине по вул. Жовтнева, 11б на якій знаходиться об’єкт нерухомого майна – будівля комерційного використання, що належать на праві власності Приватному підприємству «Райагробуд»

Міська рада