1 2 3
Перелік нерухомого комунального майна, що може бути передане в оренду в 2014 р.

 

 

 

ГЛОБИНСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тридцять шоста  сесія шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

30 січня 2014 року 9

 

Про затвердження переліку нерухомого комунального майна

територіальної громади м. Глобине, що може бути передано в оренду

 

З метою забезпечення збереження і підвищення ефективності використання комунального майна, шляхом передачі його в оренду фізичним та юридичним особам, керуючись Законами України "Про оренду державного та комунального майна", "Про місцеве самоврядування в Україні" та враховуючи рекомендації спільного засідання постійних депутатських комісій міської ради, Глобинська міська рада вирішила:

 

  1. Затвердити перелік об’єктів нерухомого комунального майна територіальної громади м.Глобине, що може бути передане в оренду у 2014 році,  згідно додатку.
  1. Провести незалежну оцінку вартості будівлі гуртожитку та топкової, розташованих за адресою: м.Глобине, вул.Воровського, 19/2.

 

  1. Конкурсній комісії, створеній рішенням виконавчого комітету від 24 січня 2011 року № 10:

3.1.Підготовити всі необхідні документи для проведення конкурсу на право оренди будівлі гуртожитку та топкової, розташованих за адресою: м.Глобине, вул.Воровського, 19/2.

3.2.Розробити проект договору оренди, в якому передбачити можливість зарахування вартості ремонту об’єктів оренди в рахунок орендної плати та подати на затвердження черговій  сесії міської ради.

  1. Для проведення незалежної оцінки провести конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності, який здійснювати відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки майна та експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м.Глобине затвердженого рішенням виконавчого комітету Глобинської міської ради від 25 вересня 2012р. №267.
  2. Глобинському міському голові Джусь С.В. укласти договір на проведення незалежної оцінки вартості об’єктів оренди зазначених в додатку до п.1 даного рішення, з переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, визначеного конкурсною комісією.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства та благоустрою (Міхно В.В.).

 

 

 

 

Міський голова                                 Джусь С.В.

 

 

Затверджено

рішенням 36 сесії Глобинської міської ради

6 скликання  від 30.01.2014 року № 9

 

 

Перелік

нерухомого комунального майна територіальної громади м. Глобине, що може бути передане в оренду у 2014 році

 

№ з/п

Назва об’єкта

Адреса об’єкта

1

Будівля гуртожитку

Будівля топкової

м.Глобине, вул. Воровського 19/2

 

 

 

 

 

 

 

 

Секретар ради                                              Г.В.Токаренко

 

 

 

 

 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:Пошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада