Розпочато процес громадського обговорення ініціативи міського голови

Глобинським міським головою відповідно до ст. 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» внесено ініціативу щодо добровільного об’єднання територіальних громад: Глобинська міська територіальна громада у складі населених пунктів: м.Глобине, с.Шепелівка, с.Черевані, с.Семимогили, с.Новомосковське, с.Кордубанове, с.Старий Хутір, с.Новодорожнє;Жуківська сільська територіальна громада у складі населених пунктів: с.Жуки, с.Коломицівка, с.Павлівка, с.Жорняки, с.Новоселівка;Опришківська сільська територіальна громада у складі населених пунктів: с.Опришки, с.Битакове Озеро, с. Мар'їне;Пирогівська сільська територіальна громада у складі населених пунктів: с.Пироги, с.Яроші;Бабичівська сільська територіальна громада у складі населених пунктів: с.Бабичівка, с.Устимівка, с.Новобудова, с.Набережне; Борисівська сільська територіальна громада у складі населеного пункту с.Бориси.

Передбачається, що адміністративним центром об’єднаної територіальної громади – буде місто  Глобине Глобинського району Полтавської області, а назва об’єднаної територіальної громади – Глобинська міська територіальна громада.

З 16.06.2015 року розпочато процес громадського обговорення цієї ініціативи на території Глобинської міської ради. При міській раді створено робочу групу з проведення громадського обговорення  ініціативи Глобинського міського голови щодо добровільного об’єднання територіальних громад в складі семи чоловік, а саме: голови робочої групи – заступника голови міської ради Перевьорткіна В.Г., заступника голови робочої групи – секретаря міської ради Токаренко Г.В., секретаря робочої групи: Кузнєцової С.А., провідного спеціаліста виконкому Глобинської міської ради;, членів робочої групи: Коваленко Л.І., депутата міської ради (за згодою); Сусіда О.М. – спеціаліста ІІ категорії виконкому Глобинської міської ради по правових питаннях; Яценко С.В. - спеціаліста ІІ категорії відділу виконкому Глобинської міської ради по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин; Логвина О.В.– голови Глобинської районної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України».

16.06.2015 року відбулося засідання робочої групи з проведення громадського обговорення  ініціативи Глобинського міського голови щодо добровільного об’єднання територіальних громад на якому було затверджено план заходів. Серед першочергових завдань: проведення сходок в населених пунктах міської ради, зустрічей в трудових колективах, випуск інформаційних бюлетенів з роз’ясненням  доцільності добровільного об’єднання територіальних громад, залучення депутатів ради до участі в громадському обговоренні та інші заходи.

23 червня 2015р. о 10.00 год. В приміщення залу засідань міської ради відбудеться підсумкове засідання робочої групи.