Відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік Глобинського міського голови Джусь Станіслава Васильовича

за 2014 рік

Члени сім’ї: дружина – Джусь А.О.

Загальна сума сукупного доходу декларанта за 2014 рік – 101159 грн., в т.ч.: заробітна плата – 101159 грн., інші доходи – не має.

Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї – 48972 грн., в т.ч.: заробітна плата – 48972 грн., інші доходи – не має.

У власності та в оренді декларант має земельні ділянки загальною площею площею 3612 кв.м.

Члени його сім’ї мають у власності земельну ділянку площею 1500 кв.м.

Декларант має у власності гараж загальною площею 353,8 кв.м. та інше нерухоме майно загальною площею 578,4 кв.м.; члени його сім’ї мають у власності житловий будинок загальною площею 36,9 кв.м.

Декларант та члени його сім’ї не мають у власності транспортних засобів.

За кордоном декларант та члени його сім’ї нерухомого майна та транспортних засобів не мають.

Вкладів у банках, цінних паперів та інших активів декларант та члени його сім’ї в межах України та за кордоном не мають.

за 2013 рік

Члени сім’ї: дружина – Джусь А.О.

Загальна сума сукупного доходу декларанта за 2013 рік – 92 621 грн., в т.ч.: заробітна плата – 92 621 грн., інші доходи – не має.

Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї – 49 242 грн., в т.ч.: заробітна плата – 49 242 грн., інші доходи – не має.

В оренді декларант має земельну ділянку площею 1340 кв.м.

Члени його сім’ї мають у власності земельну ділянку площею 1500 кв.м.

Декларант має у користуванні транспортний засіб – легковий автомобіль – Dacia Logan  (1600 куб.см., 2008 р.).

Члени його сім’ї не мають у власності транспортних засобів.