УВАГА! З 1 СІЧНЯ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ ЗА 2011 РІК Друкувати Написати листа
Вівторок, 24 січня 2012 16:08

Глобинське відділення Кременчуцької ОДПІ нагадує, що відповідно до статті 164 розділу IV ”Податок на доходи фізичних осіб” Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-VI з 1 січня 2012 року розпочинається період подання громадянами до податкових органів декларацій про доходи, одержані протягом 2011 року.

Річна податкова декларація подається до Державної податкової інспекції за місцем проживання громадянина до 1 травня 2012 року.

Декларацію можна також надіслати на адресу податкового органу поштою з повідомленням про вручення не пізніше ніж за 10 днів до закінчення граничного терміну подання.

Обов’язкове подання декларації для громадян, які отримували протягом 2011 року такі доходи:

-         від нерезидентів (іноземні доходи);

-         від здійснення операцій з інвестиційними активами (продаж цінних паперів, корпоративних прав та інше);

-         від надання майна в оренду фізичними особами;

-         від отримання спадщини;

-         подарунки;

-         у вигляді виграшу у гральних закладах;

-         від фізичних осіб, які не є суб’єктами підприємницької діяльності;

-         від продажу рухомого та нерухомого майна;

-         інші доходи, з яких протягом 2011 року податок не утримувався.

Якщо у Вас виникли питання, Вам завжди раді допомогти за адресою: м.Глобине, вул. 1 Травня, 11, кімн.10 або за телефоном 24-9-31.

Глобинське відділення Кременчуцької ОДПІ