Підсумки роботи Глобинського відділення Кременчуцької ОДПІ за 2011 рік Друкувати Написати листа
Вівторок, 24 січня 2012 16:11

За підсумками 2011 року до бюджетів усіх рівнів Глобинським відділенням  Кременчуцької  ОДПІ зібрано 110 572,0 тис.грн. або з ростом до 2010 року на 33,7 % .  Додатково мобілізовано 27 848,8 тис.грн. В загальний фонд Державного бюджету збір податків за 2011 рік склав 32 121,5 тис.грн. Ріст збору відповідно до 2010 року забезпечено в 1,3 рази. До місцевого бюджету за 2011 рік мобілізовано платежів на суму 67 868,1 тис. грн. при завданні 58 573,8 тис.грн., що становить 115,9%.

Приріст суми надходжень за 2011 рік в порівнянні з показниками 2010 року забезпечено на 10 156,3 тис.грн або на 17,6% (2010 рік – 57 711,9 тис.грн).

Досягнуто ріст по податку з доходів фізичних осіб на 9 716,1 тис. грн., платі за землю на 1 506,4 тис. грн., єдиному податку на 180,0 тис. грн.

Високий рівень добровільної сплати податків свідчить, що більшість платників сумлінно виконують свій обов'язок. Так у 2011 році добровільно сплачено майже  99% податків із загальної суми грошових надходжень. Серед найкращих: ТОВ  "Глобинський м’ясокомбінат";  ТОВ  "Глобинський маслозавод";  ТОВ ІПК „Полтавазернопродукт” ПВП  "Будматеріали”.

Одним із головних здобутків податкової служби у минулому році є зміни у ставленні до платника податків. Насамперед щодо перевірок. Було значно зменшено загальну кількість перевірок суб'єктів господарської діяльності особливо малого та середнього бізнесу.

Велику увагу Глобинське відділення Кременчуцька ОДПІ приділяла фактам невідповідності нарахованої і виплаченої заробітної плати, виплати її в іноземній валюті, за окремими відомостями, коли податок не нараховується і не утримується, випадки оформлення на роботу підставних осіб, виплати зарплати нижче встановленого рівня.

За результатами оперативних перевірок СГД за звітний період виявлено 23 неоформлених найманих працівника. У зв'язку з оформленням вказаних працівників підприємцями додатково до бюджету надійшло 6,7 тис. грн. податку з доходів фізичних осіб.

Сьогодні податкова служба починає здійснювати модернізацію своєї діяльності. Основною метою буде створення умов для забезпечення добровільного виконання платниками податків вимог податкового законодавства, повного та своєчасного надходження податків до бюджетів усіх рівнів.

Глобинське відділення Кременчуцької ОДПІ