1 2 3
Податкові новини від 13 лютого 2014 р. Друкувати Написати листа
Четвер, 13 лютого 2014 08:12

Міндоходів ініціює створення Національного університету Міністерства доходів і зборів  України

- Прес-служби Міндоходів повідомила, що вже найближчим часом за пропозицією  Міністра доходів і зборів Олександра Клименка шляхом об’єднання Національного університету державної податкової служби України та Державного науково-дослідного інституту митної справи  буде створено Національний університет Міністерства доходів і зборів.

 

Крім того, за ініціативою Міндоходів до складу новоствореного університету увійдуть Науково-дослідний інститут фінансового права та Київський фінансово-економічний коледж. Вони функціонуватимуть як відокремлені структурні підрозділи. За словами Міністра, таке об`єднання учбових закладів сприятиме збереженню цілісної системи кадрового забезпечення Міндоходів з урахуванням специфіки підготовки кадрів, зокрема слідчих, оперативних підрозділів, підрозділів протидії контрабанді, митним та податковим правопорушенням.

Оновлено програмне забезпечення для подання звітності

- Міністерством доходів і зборів України впроваджено в дослідну експлуатацію доопрацьоване програмне забезпечення «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до "Єдиного вікна подання електронної звітності" для надання можливості формування звітності до Пенсійного Фонду України, Державної служби статистики України та безпосередньо до Міністерства доходів і зборів України, а також накладання електронного цифрового підпису та шифрування електронних документів.

В даному програмному забезпеченні реалізовано:

- формування звітності до Державної служби статистики України;

- формування звітності безпосередньо до Міністерства доходів та  зборів України;

-накладання електронного цифрового підпису та шифрування електронних документів. Програмне забезпечення розміщене за адресою: Головна> Електронна звітність> Платникам податків про електронну звітність> Програмне забезпечення> Дослідна експлуатація.«Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до "Єдиного вікна подання електронної звітності"»

Звертаємо увагу, що подання звітності в електронному вигляді унеможливлює ручне втручання в процес обробки та прийняття звітності.

ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ

5 грудня 2013 року запрацював новий сервіс «Електронний кабінет платника податків».

За допомогою «Електронного кабінету» платники податків, зборів, платежів мають можливість формувати податкову звітність в електронному вигляді в одному пакеті (декларація + додатки) та надсилати її до податкових інспекцій в режимі реального часу.

Зазначений сервіс дає платникам й інші можливості:

- переглядати уже сформовану та подану звітність;

- переглядати інформацію щодо стану розрахунків  з бюджетом, зокрема інформацію про заборгованість зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів);

- скористатися підказкою «Податковий календар» та інформацією з довідників (ДПІ, КВЕД, УКТЗЕД, форм власності, органів виконавчої влади, ознак доходів, ознак податкових пільг).  Докладніше про роботу сервісу ви дізнаєтесь з веб-порталу Міндоходів.

ОГОЛОШЕННЯ

Глобинське відділення Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Полтавській області запрошує на семінар для новостворених суб’єктів господарювання, який відбудеться 11 лютого 2014 року о 10.00 год. за адресою: м.Глобине, вул. 1-го травня, будинок 11, зал №2.

 

СЕМІНАР З АППУ

Асоціація платників податків України працює як надійний партнер та захисник інтересів бізнесових структур. Органи доходів і зборів також тісно співпрацюють з нею. Адже, мета у всіх одна - створення в Україні умов для становлення та розвитку національного підприємництва.

Голова місцевого відділення  АППУ м. Комсомольська, Глобинського, Кобеляцького, Козельщинського районів, м. Кременчука та Кременчуцького району  Олена Бондар:

Асоціація платників податків України існує вже більше 15 років. Робота Асоціації спрямована на підвищення рівня знань платника податків з оподаткування (консультативна робота) та захист законних інтересів членів Асоціації і судах, підрозділах органів доходів і зборів, інших державних установах та органах місцевого самоврядування.

Минулого року надано більше 7 відповідей з питань податкового законодавства, що надійшли від платників на адресу Асоціації, забезпечено проведення 3-х семінарів для платників.

У цьому році просвітницьку роботу серед платників у вигляді семінару, розпочали минулого тижня. На заході, окрім останніх змін у податковому законодавстві, полтавські та місцеві лектори розповіли  присутнім про особливості подання річної звітності з податку на прибуток, охопили роз’ясненням інші основні податки: ПДВ, податок на доходи фізичних осіб, єдиний соціальний внесок. Окремо зупинилися на перевагах електронного звітування до контролюючих органів…

Слід наголосити, що не всі платники можуть обирати спосіб звітування до контролюючих органів. Наприклад, користувачів касової техніки ще минулого року законодавці зобов’язали надсилати звіти про застосування РРО в електронному вигляді. І, якщо минулого року невиконання цієї вимоги платникам пробачалося, то з початку  2014 - го не переобладнані до електронної звітності касові апарати, точніше кажучи їх господарі, притягуються до відповідальності  у вигляді штрафних фінансових санкцій.

Також на семінарі провели аналіз типових помилок і порушень, які виявляються під час перевірок, присутнім роз’яснено незрозумілі моменти за наявності яких вони виникають.

Член ради Асоціації - юрист з податкових питань Ольга Тіщенко, що має досвід представництва в судах по спорах в галузі податкового, адміністративного та господарського права у другій частині семінару-практикуму була присвячена важливим аспектам захисту суб’єктів господарювання при проведенні перевірок підприємств. Були розглянуті питання правильності  надання пояснень і документів на запити правоохоронних та контролюючих органів, наголошено також і на кримінальій відповідальності за умисне ухилення від сплати податків.

 

ОГОЛОШЕННЯ

Глобинське відділення Кременчуцької об'єднаної податкової інспекції повідомляє, що до 3 березня 2014 року приймання податкової звітності Центром обслуговування платників за адресою: м.Глобине, вул. 1 травня, б.11, відбуватиметься у подовженому режимі робочого часу і без обідніх перерв, зокрема, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 20.00 години, у суботу з 8.00 до 18.00 години.

 

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Рятуючись від безробіття та безгрошів’я люди влаштовуються на будь-яку роботу із будь-яким заробітком, хай навіть в «конвертах». Добре усвідомлюючи незаконність такого працевлаштування. Але ж закони приймають не для того, щоб їх порушувати, а для того, щоб їх дотримуватися. І контроль за дотриманням здійснюють уповноважені на це контролюючі органи і органи владних повноважень.

Тож, комісія з легалізації заробітної плати та зайнятості населення, перевіряє роботодавців на предмет оформлення найманих працівників та слідкує за розміром виплати заробітної плати, який має бути не меншим мінімально встановленого рівня.

Протягом січня цього року членами комісії по легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення м.Глобине  за участю працівників Глобинського відділення Кременчуцької ОДПІ проведено 1 спільний рейд, виявлено 2 неоформлених найманих працівника, оформлено трудові відносини та укладено трудові договори з 2 найманими працівниками, сплачено податку на доходи фізичних осіб в сумі  0,3 тис. грн., єдиного соціального внеску 0,7 тис.грн.

ОГОЛОШЕННЯ

Кременчуцькою об’єднаною державною податковою інспекцією Головного управління Міндоходів у Полтавській області оголошено конкурс на заміщення вакантних посад: начальник управління, начальник відділу, головний державний ревізор-інспектор, старший державний інспектор, державний інспектор, старший державний інспектор Комсомольського відділення, головний державний інспектор Глобинського відділення, старший державний інспектор Глобинського відділення, старший державний ревізор-інспектор Глобинського відділення, головний державний ревізор-інспектор Кобеляцького відділення, головний державний інспектор Кобеляцького відділення, старший державний ревізор-інспектор Кобеляцького відділення, державний інспектор Кобеляцького відділення, головний державний ревізор-інспектор Козельщинського відділення, старший державний ревізор-інспектор Козельщинського відділення.

Прийом на роботу здійснюється на конкурсній основі шляхом проведення письмового іспиту та співбесіди  з членами конкурсної комісії.

Основні вимоги до участі в конкурсі: громадянство України, вища повна економічна, юридична освіта, технічна освіта за напрямом комп’ютеризації.

Документи для участі в конкурсі на заміщення вакантних посад приймаються протягом місяця з дня оповіщення з 9.00 до 18.15 годин, в п’ятницю до 17 години (обідня перерва з 13 до 14 години) відділом персоналу за адресою: м. Кременчук, вул. Красіна,76 кімната 306, додаткову інформацію нададуть телефоном (0536)74-20-51.

 

ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР

На п’ятницю, 14 лютого, припадає останній день подання звіту про використання РРО та книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)  за січень (форма №ЗВР-1), якщо не передбачено подання інформації дротовими або бездротовими каналами зв'язку; довідки про використані розрахункові книжки;

Останній день сплати збору за провадження торговельної діяльності; діяльності з надання платних послуг; торгівлі валютними цінностями ( з придбанням торгового патенту за березень; авансового внеску рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами, за транзитне транспортування трубопроводами природного газу та аміаку територією України за першу декаду лютого;

Інформаційно-комунікаційний відділ Кременчуцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Полтавській області

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада