1 2 3
Доступ до публічної інформації Друкувати Написати листа
Четвер, 06 березня 2014 08:08

Якщо Вам потрібна якась інформація про сплачені вами податки або з інших питань, які контролює Міндоходів і зборів - ви безумовно отримаєте задоволення вашого клопотання.

Запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні. Водночас інформація, яка отримана органом Міндоходів під час виконання покладених на нього функцій, стосується платників податків, - є конфіденційною і надається лише на вимогу або за письмовою згодою самої особи, відносно якої зібрана інформація запитується. Таким чином, дізнатися ж про сторонніх осіб ви зможете тільки за їх письмової згоди. За відсутності такої – в задоволенні запиту вам буде відмовлено.

 

 Для отримання публічної інформації, якою володіє Глобинське відділення Кременчуцької ОДПІ, платнику податків необхідно оформити запит за встановленою формою (форми запитів на отримання публічної інформації, порядок їх складання та інструкція щодо подання запитів розміщено на регіональних сайтах м. Кременчука та на стенді Центру обслуговування платників податків Глобинського відділення Кременчуцької ОДПІ).

Шодо звернень… Відповідно до діючого законодавства воно не може бути анонімним, у ньому має бути зазначено місце проживання

громадянина, викладено суть питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Звернення може бути як індивідуальне так і колективне, усне чи письмове.

Звернення, оформлені належним чином, підлягають обов'язковому розгляду у місячний термін від дня їх надходження. Якщо звернення не потребує додаткового вивчення термін їх розгляду може бути скороченим.

Трапляються випадки, коли необхідне втручання посадових осіб відомства Міндоходів. У такому разі платнику податків треба записатися на прийом до того чи іншого керівника за 5 робочих днів до визначеного за графіком дня прийому особисто за адресою: м. Глобине, вул. 1-го Травня, б. 11, кім. 2.

ГРАФІК ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

в приймальні громадян за адресою: м. Глобине, вул. 1-го Травня, б. 11, кім. 2

Одерій Олександр Славович - заступник начальника – начальник  Глобинського відділення Кременчуцької ОДПІ – кожна п’ятниця місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

 

ДЕКЛАРУВАННЯ!

З 1 січня 2014року розпочалась компанія декларування доходів громадян. Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2013 році, подається до 1 травня 2014 року. Декларація подається громадянами до органів доходів і зборів за місцем реєстрації. До Глобинського відділення Кременчуцької ОДПІ Головного управління Міндоходів у Полтавській області за адресою: вул.1-го травня, 11, Центр обслуговування платників податків.

Так, за даними Глобинського відділення Кременчуцької ОДПІ громадянами було вже подано 318 декларацій: 55 декларацій від отримання спадщини, 2 декларації - від продажу нерухомого майна, 253 декларації - від продажу сільськогосподарської продукції, 3 декларації — від здачу в найм нерухомого майна та інші-5.

Крім того, подати декларацію можуть фізичні особи, які мають право на податкову знижку. У 2014 році платники податку на доходи фізичних осіб, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2013 року, податкову декларацію можуть подати упродовж всього року.

Глобинське відділення Кременчуцької ОДПІ Головного управління Міндоходів у Полтавській області нагадує громадянам, що декларування доходів пов’язано із виконанням  норм Податкового кодексу України від 2 грудня  2010 року № 2755-VI (із змінами та доповненнями). Згідно з цим Кодексом платники податку на доходи фізичних осіб зобов’язані подати та/або мають право подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи  за наслідками звітного податкового року для отримання податкової знижки та повернення частини сплаченого ними із заробітної плати податку.

Глобинське відділення Кременчуцької ОДПІ Головного управління Міндоходів у Полтавській області звертається до платників з проханням  своєчасно подавати декларації  про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2013 році.

 

ПІДСТАВИ  ДЛЯ  ОТРИМАННЯ  ПОДАТКОВОЇ  СОЦІАЛЬНОЇ  ПІЛЬГИ

 Для отримання податкової соціальної пільги платнику податку на доходи фізичних осіб необхідно подати роботодавцю заяву про застосування пільги. Разом із заявою надаються також документи, що підтверджують таке право. Перелік документів та порядок їх подання затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 р. №1227. Платник податку самостійно обирає місце застосування податкової соціальної пільги (далі – ПСП).

ПСП надає можливість платнику податку зменшити нарахований загальний місячний оподатковуваний дохід, отриманий у вигляді заробітної плати. Сума, на яку зменшується такий дохід, визначається як відсоток прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Пільга застосовується до заробітної плати платника податку тільки за одним місцем її нарахування з дня отримання роботодавцем заяви про її застосування. Водночас, якщо у платника податку виникає право на застосування ПСП з інших підстав, ніж ті, які були зазначені у його заяві, такий платник повинен подати нову заяву з відповідними підтвержувальними документами. Заява про застосування ПСП подається у довільній формі.

У разі, якщо заяву і підтвердні документи подано не з початку місяця, ПСП застосовують до всієї суми заробітної плати, нарахованої платнику податку в такому місяці.

Якщо платник податку має право на застосування податкової соціальної пільги з двох і більше підстав, застосовується одна ПСП з підстави, що передбачає її найбільший розмір.

Водночас, звертаємо увагу, що ПСП для будь-якого платника податку (п.п. 169.1.1 п. 169.1 ст. 169 Податкового кодексу), надається в розмірі, який дорівнює 50% розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року. (У 2014 р. – розмір такої ПСП становить 609 грн.).

При цьому заробітна плата платника податку не повинна перевищувати граничний розмір доходу, який дає право на отримання ПСП (у 2014 р. – 1710 грн.).

Нагадаємо,  категорії платників податку та розміри податкових соціальних пільг визначено ст.169 розд. ІV Податкового кодексу України.

 

ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР

11 березня, вівторок, останній день сплати податку на прибуток підприємств за 2013 р;

14 березня, п'ятниця, останній день подання:

- звіту про використання РРО та книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) за лютий (форма № ЗВР-1), якщо не передбачено подання інформації дротовими або бездротовими каналами зв’язку;

- заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування з ІI кварталу та розрахунку доходу за попередній календарний рік;

також 14 березня є останнім днем сплати

- збору за провадження торговельної діяльності;

- збору за здійснення діяльності у сфері розваг (з придбанням торгового патенту) за ІІ квартал 2014 року;

- авансових платежів з податку на доходи фізичних осіб фізичними особами — підприємцями від провадження господарської діяльності, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування.

Інформаційно-комунікаційний відділ Кременчуцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Полтавській област

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада