1 2 3
Податкові новини від 12 березня 2014 р. Друкувати Написати листа
Середа, 12 березня 2014 08:03

1. З 1 березня 2014 року податкову накладну потрібно складати за новою формою, яка затверджена наказом №10 Міністерства доходів і зборів України від 14 січня цього року. 2. 7 лютого 2014 року набрав чинності наказ Міністерства доходів і зборів України від №856, яким затверджено нову форму Квитанції про прийняття податків та зборів. Зазначена квитанція використовується для сплати податків і зборів через каси сільських (або селищних) рад мешканцями сільської місцевості.

 Тепер при сплаті податків і зборів, у тому числі й плати за землю, видаються квитанції встановленого зразка.

Форма квитанції розміщена на веб-порталі Міністерства доходів і зборів в розділі «податкове законодавство».

3. 21 лютого 2014-го набрав чинності наказ Міністерства доходів і зборів України №32, яким затверджено форму Довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок та Порядок її видачі (форма № 3ДФ).

Така Довідка дає можливість платнику податку на доходи фізичних осіб не включати доходи від продажу власної сільськогосподарської продукції до загального місячного (річного) доходу, що оподатковується.

Ця довідка видається безоплатно, строком на 5 років. Її видає сільська, селищна або міська рада за місцем податкової адреси (місцем проживання) платника податку. Зазначений документ видається протягом 5 робочих днів з дня отримання відповідною радою письмової заяви про видачу Довідки.

СПРОЩЕНА СИСТЕМА

До уваги платників, які бажають перейти на спрощену систему оподаткування! Наразі триває подання заяв про оголошення такого рішення.

За вибором платника податків заява про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування подається в один з таких способів:

-особисто або уповноваженою на це особою,

- надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення,

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб,

- або ж державному реєстратору як додаток до реєстраційної картки, що подається для проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи-підприємця (з урахуванням вимог п. 291.5 ст. 291 Податкового кодексу України).

Тож,  суб’єктам господарювання, які планують з 1 квітня поточного року перейти на спрощену систему оподаткування, необхідно подати заяву не пізніше 14 березня.

НЕРУХОМЕ МАЙНО

Глобинське відділення Кременчуцької ОДПІ нагадує, що податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки не сплачуватимуть власники квартир, якщо їх загальна житлова площа не перевищує 120 кв. м. Для власників будинків „пільгова площа” визначена у розмірі 250 кв. м. А якщо у громадянина у власності є і квартири, і будинки, сумарною житловою площею до 370 кв. м., він також не сплачуватиме податок на нерухомість.

У випадку, якщо площа нерухомості перевищуватиме зазначені пільгові метри, то платити податок доведеться лише за ті квадрати, які перевищують визначений розмір.

Однак якщо об’єкти оподаткування використовуються власниками для одержання доходів, тобто надаються в оренду, лізинг або використовуються у підприємницькій діяльності, пільга на них не діє.

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ З/П

Протягом 2014 року членами комісії по легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення м.Глобине  за участю працівників Глобинського відділення Кременчуцької ОДПІ проведено 2 спільні рейди, виявлено 2 неоформлених найманих працівника, оформлено трудові відносини та укладено трудові договори з 2 найманими працівниками, сплачено податку на доходи фізичних осіб в сумі 0,3 тис. грн., єдиного соціального внеску 0,7 тис.грн.

ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР

 

На п’ятницю, 14 березня, припадає останній день подання:

- звіту про використання РРО та книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) за лютий;

- заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування з ІІ кварталу та розрахунку доходу за попередній рік

Також 14 березня є останнім днем сплати:

- збору за здійснення торговельної діяльності з надання платних побутових послуг, торгівлі валютними цінностями за квітень

- авансових платежів з податку на доходи фізичних осіб підприємцями - «загальниками» від провадження господарської діяльності.

 

Інформаційно-комунікаційний відділ Кременчуцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Полтавській області

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада