1 2 3
ВИКОНАЙТЕ КОНСТИТУЦІЙНИЙ ОБОВ'ЯЗОК - ЗАДЕКЛАРУЙТЕ СВОЇ ДОХОДИ! Друкувати Написати листа
Понеділок, 31 березня 2014 08:29

1. Міністерством доходів і зборів України оприлюднено Публічний звіт про діяльність відомства у 2013 році.

2. На веб-порталі Міндоходів запрацював новий сервіс «Реєстр страхувальників». Відтепер платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування можуть оперативно отримати дані про взяття на облік, реєстраційний номер платника єдиного внеску та його клас професійного ризику виробництва.

3. Відповідно до наказу Міндоходів №10 від 14 січня 2014 року з 1 березня  цього року застосовується нова форма податкової накладної та діє новий Порядок її заповнення.

ВИКОНАЙТЕ КОНСТИТУЦІЙНИЙ ОБОВ'ЯЗОК - ЗАДЕКЛАРУЙТЕ СВОЇ ДОХОДИ!

Вже третій місяць поспіль триває кампанія декларування.

 Декларування доходів – це виконання громадянином свого конституційного обов’язку, індивідуальний внесок в добробут держави, а також реалізація права громадян на податкову знижку.

Тому, фахівці податкової інспекції  нагадують усім громадянам, які мають задекларувати свої доходи, отримані у 2013 році, що свідоме декларування – це впевнений крок назустріч економічній стабільності держави у цей непростий для неї час. Декларуючи свої доходи, громадяни, насамперед виконують свій обов’язок перед кожним, хто живе, працює і будує успішну країну.

Так, станом на 21.03.14  до Глобинського відділення Кременчуцької ОДПІ вже подано 584 декларації про майновий стан і доходи громадян, отримані у 2013 році.

Задекларувати свій минулорічний дохід громадяни можуть за адресою: м.Глобине, вул. 1 травня, б.11, у Центрі обслуговування платників. Бланк декларації про майновий стан безкоштовно видають в Центрі обслуговування платників у податковій інспекції. Також декларацію можна направити до контролюючого органу через Інтернет (за умови наявності електронного підпису). Такий спосіб звітування реально зекономить ваш час та кошти.

З метою уникнення помилок у заповненні звітності та для зручності громадян Міністерством доходів і зборів розроблено відеоматеріал по заповненню декларації про майновий стан і доходи.

Відеоінструкція з покроковим заповненням декларації розміщена на офіційному  веб-порталі Міністерства у розділі Медіа-центр: Відеогалерея – Інструкції з законодавства.

Отримати консультацію стосовно подання декларації про майновий стан і доходи громадяни можуть безпосередньо у фахівців Центру обслуговування платників. Тож, долучайтеся до кампанії Декларування вже зараз, адже, залишився лише місяць до її завершення.

Глобинське відділення Кременчуцької ОДПІ нагадує, що надання декларацій після граничного строку подання (після 30 квітня) супроводжуватиметься застосуванням штрафних фінансових санкцій.

ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ

Глобинське відділення Кременчуцької ОДПІ нагадує платникам, що наявність податкового боргу – одна з підстав відмови у реєстрації платника єдиного податку.

 Аби ви завжди знали напевно, що відбувається з вами у податковому сенсі – на допомогу прийде «Електронний кабінет платника податків» - це електронний сервіс, який вніс в життя платників низку важливих он лайн послуг. А саме, за допомогою вказаного сервісу платники отримали можливість не лише готувати, заповнювати та надсилати податкову звітність в електронному вигляді, а й мати дані про стан розрахунків з бюджетом, який ведеться окремо по кожному податку чи збору. Для цього по кожному надходженню в органах Міндоходів відкривається персональна картка особового рахунку платника.

Компонент сервісу – «Розрахунки з бюджетом» надає можливість платнику переглядати інформацію щодо розрахунків з бюджетом по всіх відкритих картках, зокрема інформацію про податковий борг у розрізі податків, належних платнику до сплати на задану дату та прогноз платежів до кінця поточного року. Тож, долучайтеся до електронного звітування – інформування і завжди будете в курсі власних податкових справ.

ЕЛЕКТРОННА ПЕРЕВІРКА

Глобинське відділення Кременчуцької ОДПІ нагадує платникам, що 7 березня набрав чинності наказ Міндоходів «Про затвердження форматів та Порядку подання документів в електронній формі для проведення електронної перевірки», яким затверджено формати документів, які пов’язані з обчисленням та сплатою податків і зборів та подаються в електронній формі платником для проведення електронної перевірки.

Нагадаємо, що для проведення електронної перевірки платник повинен подати заяву до податкової інспекції, в якому він перебуває на обліку за 10 календарних днів до початку проведення перевірки.

Електронна перевірка для платників податків передбачена пп. 75.1.2 п.75.1 ст. 75 Податкового кодексу України.

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні школярі!

До 1 квітня 2014 року триває прийом творчих робіт учнів загальноосвітніх навчальних закладів віком від 9 до 15 років (художніх, літературних творів, комп'ютерної графіки (анімації)) за адресою: м.Глобине, вул. 1 травня, б.11,  Центр обслуговування платників.

ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР:

15 квітня, вівторок, останній день подання:

- звіту про використання РРО та книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) за березень

15 квітня, вівторок, останній день сплати:

- збору за провадження торговельної діяльності; діяльності з надання платних послуг; торгівлі валютними цінностями за травень

18 квітня, п'ятниця, останній день сплати:

- авансового внеску  з єдиного податку за квітень платниками, віднесеними до першої та другої груп

Інформаційно-комунікаційний  відділ Кременчуцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Полтавській області

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада