1 2 3
НОВИЙ ЗАГАЛЬНОДОСТУПНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО - ДОВІДКОВИЙ РЕСУРС - «ЗІР» ВЖЕ ПОЧАВ СВОЮ РОБОТУ Друкувати Написати листа
Вівторок, 29 квітня 2014 08:06

На сьогоднішній день, чимало роботодавців через різні схеми уникають легального використання робочої сили, утримують працюючих без укладання з ними договорів, приховують від обліку та оподаткування розміри своїх реальних доходів та фактичної заробітної плати найманих працівників, виплачуючи заробітну плату «в конвертах», не здійснюють оплату внесків до соціальних фондів, підтримуючи «подвійну бухгалтерію та багато чого іншого.

 

ЗАРПЛАТА  “В КОНВЕРТАХ”

Застосування нестандартних форм зайнятості позбавляє робітників соціального захисту, здешевлює людську працю, погіршує умови праці, поглиблює існуючу дискримінацію молоді та людей передпенсійного віку.

Страх втрати роботи і джерела доходу змушує багатьох найманців змиритися з заробітною платою у «конверті».

Маючи, звичайно, надію на свідомість громадян контролюючі органи за дорученням влади контролюють дотримання трудового законодавства та детінізації заробітків.

Так, з початку року працівниками Глобинського відділення Кременчуцької ОДПІ проведено 3 спільних рейди  разом з комісією по легалізації заробітної плати та перевірено 7 фізичних осіб — підприємців, виявлено 3 неоформлених найманих працівників. За результатами перевірок  оформлено трудові відносини з 3 найманими працівниками, сплачено податку на доходи фізичних осіб в сумі 0,5 тис. грн., єдиного соціального внеску 1,0 тис.грн.

 

НОВИЙ  ЗАГАЛЬНОДОСТУПНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО - ДОВІДКОВИЙ РЕСУРС - «ЗІР» ВЖЕ  ПОЧАВ СВОЮ РОБОТУ

З початку цього року почав свою роботу новий загальнодоступний інформаційно - довідковий ресурс Міндоходів - «ЗІР». Ця пошукова система введена на заміну добре відомому та популярному у платників пошуковому ресурсу «База знань», у якій за ключовими словами або за тематикою можна здійснити динамічний пошук відповіді на питання.

«ЗІР» надає відповіді на питання, що стосуються податкового та митного законодавства, єдиного соціального внеску, також сервіс містить нормативні  та інформаційні документи та консультації.

Глобинське відділення Кременчуцької ОДПІ рекомендує платникам для пошуку відповіді на свої питання користуватися загально інформаційним ресурсом «ЗІР». Ця автоматизована база налічує понад 14 тис. запитань – відповідей, які постійно оновлюються та підтримуються в актуальному стані.

 Скористатися загальнодоступним інформаційно-довідковим ресурсом можна за електронною адресою, яку ви бачите на своїх екранах (http://zir. minrd. gov. ua) або на офіційному сайті Міндоходів України (вкладинка «Інформаційно - довідковий ресурс») або звернутися до Контакт – центру за телефоном 0-800-501- 007.

 

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні громадяни! У зв’язку з нововведеннями в нарахуванні податку на нерухомість, Вам необхідно терміново з'явитися до податкової інспекції міста (м. Глобине, вул.1-го травня 11, кім.10) для звірки кількості об'єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності та розмірів площі таких об'єктів. З собою необхідно мати оригінали документів про право власності та площу таких об'єктів нерухомості.

ОБЕРЕЖНО,   НЕБЕЗПЕЧНИЙ  ВІРУС   АТАКУЄ!

Міністерство доходів України застерігає платників від шкідливого програмного забезпечення, яке  розсилається з підроблених поштових адрес Міністерства доходів і зборів!

Наприкінці березня цього року зафіксовано нову хвилю розсилки з підроблених поштових адрес Міндоходів електронних листів зі шкідливим програмним забезпеченням. Файли, які надсилаються у додатку, мають формати «.doc», «.rar», «.zip» та містять експлойти для програмного забезпечення Microsoft Office. Після їх відкриття (у разі не оновленості  програмного забезпечення) відбувається ураження засобів обчислювальної техніки шкідливим програмним забезпеченням.

Цей вірус дозволяє отримувати несанкціонований віддалений доступ до комп’ютерної техніки, слідкувати за нею та використовувати для здійснення мережевих атак.

Вперше розсилку спамів з вірусами було здійснено наприкінці січня цього року. Фахівцями Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України спільно з представниками іноземних профільних організації та міжнародної спільноти інформаційної безпеки було блоковано доменні імена та сервери, що забезпечували функціонування цієї мережі.

Глобинське відділення Кременчуцької ОДПІ доводить до відома платників, що у разі отримання подібних листів користувачам необхідно здійснити блокування  доступу до доменних імен, які наразі використовуються для функціонування бот-мережі (nof.su, ohi.su, ohy.su, tknsk.su).

Крім того, отримувачі листів повинні терміново повідомити про це  Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України за та надіслати зразки шкідливого програмного забезпечення.

Прохання до користувачів – будьте уважними! Не відкривайте подібних листів!

СПЛАТА  ПОДАТКОВОГО ЗОБОВЯЗАННЯ МОЖЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЯ ЗА РАХУНОК ПЕРЕПЛАТ

 Сплата грошових зобов’язань або погашення податкового боргу платника податків з відповідного платежу може здійснюватися також за рахунок наявної переплати з такого платежу. Для цього платнику податків не потрібно подавати відповідну заяву. Тобто, якщо на день проведення нарахування грошових зобов’язань у платника обліковуються надміру сплачені суми з відповідного платежу, то такі нараховані грошові зобов’язання автоматично погашаються за рахунок наявної переплати.

Нагадуємо, що джерела сплати грошових зобов’язань або погашення податкового боргу платника податків визначені ст.87 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VІ із змінами та доповненнями. Також, з цим та іншими питаннями можна ознайомитися у загальнодоступному інформаційно - довідковому ресурсі (дане питання у категорії 135.04). Скористатися послугою можна за електронною адресою (http://zir.minrd. gov.ua) або через веб - портал Міндоходів (вкладинка «Інформаційно - довідковий ресурс»).

ОБМЕЖЕННЯ ПРОДАЖУ НЕПОВНОЛІТНІМ

Легкий доступ до алкоголю – це одна з причин, чому неповнолітні особи вживають алкогольні напої. Згідно українського законодавства, продаж неповнолітнім алкоголю є злочином, за передбачено відповідальність (штраф або втрата дозволу на продаж алкогольних товарів). Не зважаючи на це, продаж алкоголю неповнолітнім є загально присутнім явищем, а більшість людей залишаються лише тихими свідками таких порушень.

Глобинське відділення Кременчуцької ОДПІ вкотре піднімає питання зосередження уваги громадськості щодо проблеми продажу алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім.

Настав час змінити ставлення продавців та свідків продажу алкоголю, пива та тютюнових виробів неповнолітнім із позиції невтручання на позицію звернення уваги на те, що це злочин.

Статтею 17 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» визначено відповідальність суб’єктів господарювання, які продають алкоголь чи тютюн особам, що не досягли 18-річного віку. До таких суб’єктів застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у сумі 6800 гривень.

Окрім фінансової відповідальності, суб’єкта господарювання за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім чекає анулювання ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР:

На понеділок, 5 травня припадає останній день сплати:

-звіту про суми нарахованого доходу застрахованих осіб і суми нарахованого єдиного внеску особами, які забезпечують себе роботою самостійно, за 2013р.

У четвер, 8 травня не забудьте подати:

- звіт про суми податкових пільг за І квартал.

Понеділок 12 травня є останнім днем подання:

- податкової декларації з податку на прибуток підприємства за І квартал платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу;

- податкової декларації з ПДВ за І квартал платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу;

- податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку за І квартал (форма №1ДФ).

Інформаційно-комунікаційний відділ Кременчуцької ОДПІ

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада