1 2 3
ЕКОЛОГІЧНИЙ ПОДАТОК Друкувати Написати листа
Вівторок, 13 травня 2014 07:42

Законами України №1165 та 1166 від 27 березня 2014 року визначено новий порядок зарахування до бюджетів екологічного податку та змінені ставки з 1 квітня 2014 року. Слід зазначити, що порівняно із чинними до 1 квітня, - ставки податку  збільшено у 0,083 рази. Нові ставки повинні застосовуватись платниками екологічного податку при обчисленні податку за об’єкти оподаткування, що виникли з 1 квітня 2014 року. Ставки ж податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів, визначені статтею 246' Податкового кодексу, не змінено.

БОРОТЬБА З УХИЛЕННЯМ ВІД СПЛАТИ ПОДАТКІВ

За повідомленням управління боротьби з відмиванням доходів, отриманих злочинним шляхом  ГУ Міндоходів у Полтавській області протягом січня-квітня 2014 року складено 14 матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень, у тому числі 3 за розтрату майна, загальна сума виявлених легалізованих доходів по яких складає 4238,9 тис.грн.

Крім того, складено 8 матеріалів за ознаками предикатних злочинів, загальна сума встановлених збитків за якими становить 19 160,9 тис.грн. Складено 3 довідки з ознаками кримінального правопорушення за ст.212 Кримінального кодексу України «Ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) на загальну суму ухилення в 3242,5тис.грн.

За матеріалами управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом обліковано 5 кримінальних правопорушень. За матеріалами кримінальних правопорушень відшкодовано 471,0 тис.грн.

 

СУДОВІ СПРАВИ

Кременчуцька ОДПІ повідомляє, що за 4 місяці 2014 року на користь Кременчуцької ОДПІ задоволено 272 позови на суму 131,8 млн. грн. На сьогодні за ними до казни надійшло майже 4 мільйони гривень. Загалом, з початку 2014 року судами усіх рівнів (за участю Кременчуцької ОДПІ) розглянуто 878 справ на суму 2 331,7 мільйонів гривень.

ПІДСУМКИ   КАМПАНІЇ  ДЕКЛАРУВАННЯ

Завершилася Кампанія декларування доходів громадян. Громадяни, які у 2013 році одержували доходи від здачі в оренду рухомого або нерухомого майна іншим громадянам; від продажу акцій та інших цінних паперів; від двох і більш податкових агентів; при отриманні спадку, подарунків, іноземних доходів тощо, зобов’язані були подати декларації  до 1 травня 2014 року.

Станом на 01 травня 2014 року по Глобинському відділенню Кременчуцької ОДПІ декларації про майновий стан і доходи подали  1932  громадянина.

З них: 1921 громадян задекларували податкове зобов’язання по податку на доходи фізичних осіб; 11 громадян задекларували податкову знижку. Через мережу інтернет було подано 3 декларації.

Що стосується декларування доходів громадян, в сумі понад 1 мільйон гривень, то в м.Глобине  налічується 5 мілліонерів.

 

ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР:

 

Вівторок, 20 травня є останнім днем подання:

-податкової декларації з ПДВ за квітень платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю;

-копій записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних за квітень в електронному вигляді усіма платниками ПДВ.

Також 20 травня останній день сплати:

- податку на прибуток підприємства за І квартал;

- ПДВ за І квартал платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу;

- єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування роботодавцями за квітень (крім гірничих підприємств).

П'ятниця, 23 травня не забудьте сплатити:

-авансовий внесок рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами  та нафтопродуктпроводами, за транзитне транспортування трубопроводами природного газу та аміаку територією України за другу декаду травня.

Інформаційно-комунікаційний відділ Кременчуцької  ОДПІ

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада