ТРИВАЄ ЗВІРКА ОБ’ЄКТІВ ЖИТЛОВОЇ НЕРУХОМОСТІ ГРОМАДЯН… |
Четвер, 12 червня 2014 07:10 |
Міндоходів України повідомлено, що особа, яка є підприємцем — платником єдиного податку та одночасно займається незалежною професійною діяльністю, є платником єдиного внеску як фізична особа - підприємець. Така особа не має обовязку щодо обліку та сплати єдиного внеску із сум доходу, отриманого від її незалежної професійної діяльності. Зазначено, що фізичні особи — підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, формують та подають до органів доходів і зборів звіт самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним періодом, та сплачують єдиний внесок до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який він сплачується. - Міндоходів України повідомлено, що митниці Міндоходів з 1 червня 2014р. здійснюватимуть видачу сертифікатів на товари українського походження, що експортуються до держав Європейської асоціації вільної торгівлі (ЄАВТ), у зв'язку з чим надано Методичні рекомендації оформлення та видачі сертифікатів з перевезення товарів з України за формою “EUR.1”. Для видачі сертифіката експортер або його уповноважена особа має надати митниці Міндоходів такі документи: заяву, що містить декларацію експортера для видачі сертифіката (далі-заява), за формою, визначеною додатком ЗА до Угоди; заповнений відповідно до вимог Угоди бланк сертифіката (оригінал сертифіката, дві паперові копії сертифіката); документи, що підтверджують походження товарів з України, зазначених у сертифікаті при першій поставці таких товарів до держави ЄАВТ.
ТРИВАЄ ЗВІРКА ОБ’ЄКТІВ ЖИТЛОВОЇ НЕРУХОМОСТІ ГРОМАДЯН… Глобинське відділення Кременчуцької ОДПІ нагадує, що платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року та до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об’єкта оподаткування декларацію встановленої форми з розбивкою річної суми податку рівними частками поквартально. Для новостворених об’єктів житлової нерухомості така декларація подається протягом місяця з дня виникнення права власності на даний об’єкт. Враховуючи те, що з 1 квітня цього року Законом України від 27 березня 2014 року №1166-VII «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» внесено зміни до статті 265 Податкового кодексу України в частині визначення об’єкта оподаткування податком на нерухоме майно (слова «житлова площа» замінено словами «загальна площа»), юридичним особам необхідно здійснити перерахунок податку, подавши уточнюючі декларації. Зробити це необхідно до закінчення граничного терміну сплати авансових внесків з податку на нерухоме майно, за ІІ квартал цього року – до 30 липня (детальніше про це йдеться в Узагальнюючій податковій консультації щодо оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, затвердженій наказом Міндоходів України від 25 квітня 2014 №263). Наразі у податковій інспекції за адресою: м. Глобине, вул.1-го травня 11, кім.10. триває звірка кількості об'єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності платника, розмірів площ таких об'єктів на підставі оригіналів документів, що надають громадяни про право власності на об'єкти нерухомості та про площу таких об'єктів.
РЕЖИМ РОБОТИ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ ОДПІ У СВЯТКОВІ ДНІ Глобинське відділення Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції повідомляє платників про роботу Центру обслуговування платників у святкові дні червня: - у понеділок, 30 червня, Центр обслуговування платників працюватиме з 9.00 до 16 год. 00 хв.; - 28 та 29 червня 2014 року визначено вихідними днями.
ЯКІ ПІДПРИЄМСТВА ВВАЖАЮТЬСЯ СІЛЬГОСПВИРОБНИКАМИ? Відповідно до положень ст.155 Податкового кодексу для цілей оподаткування податком на прибуток до підприємств, основною діяльністю яких є виробництво сільськогосподарської продукції, належать підприємства, дохід яких від продажу сільськогосподарської продукції власного виробництва, виробленої ними на власних або орендованих основних фондах, а також на давальницьких умовах, за попередній звітний (податковий) рік перевищує 50% загальної суми доходу. Зазначені підприємства сплачують податок у порядку і розмірах, передбачених розділом ІІІ Податкового кодексу, за підсумками звітного податковго року, який починається з 1липня поточного звітного року і закінчується 30 червня наступного звітного року (пп.152.9.1 п.152.9 ст.152 Кодексу). При цьому незалежно від розміру доходів, що враховуються при визначенні обєкта оподаткування, норми п.57.1 ст.57 Податкового кодеску на сільгоспвиробників не поширюються. Тобто зазначена категорія платників податку щомісячних авансових внесків не сплачує. Зауважимо, що до сільгоспвиробиробників, зареєстрованих як платники фіксованого сільськогосподарського податку, не застосовуються норми пп.152.9.1 п.152.9 ст.152 Податковго кодексу в частині визначення податкового періоду (пп.152.9.4 цього пункту). Тобто на сільгоспвиробників, зареєстрованих як платники фіксованогосільськогосподарського податку, поширюються норми ст.307 цього Кодексу, якими передбачено що вони не є платниками, зокрема, податку на прибуток підприємств.
ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР: - 13 червня, п’ятниця, останній день подання: - звіту про використання РРО та книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) за травень, довідки про використані розрахункові книжки; - заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування з ІІІ кварталу та розрахунку доходу за попередній календарний рік. - 13 червня, п’ятниця, останній день сплати: - збору за провадження торговельної діяльності; діяльності з надання платних послуг; торгівлі валютними цінностями за липень; - збору за здійснення діяльності у сфері розваг. |
Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.
Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.
В коментарях категорично заборонено:
1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)
Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.